28 Lis 2020 - 29 Lis 2020
11:00
Weekend z yin jogą i medycyną chińską

Weekend z yin jogą i medycyną chińską

Inne Sport i rekreacja

WEEKEND Z YIN JOGĄ I CHIŃSKĄ MEDYCYNĄ

Zapraszamy na warsztat prowadzony przez Dominika Trznadla
– Trener nauczycielski i starszy asystent Jo Phee
– Członek zespołu Yinspiration założonego przez jedną z najbardziej doświadczonych nauczycielek Yin jogi: Jo Phee
– Asystent Jo Phee na licznych szkoleniach na całym świecie
– Posiadający ponad 800 godzin treningów z Jo Phee
– Zarejestrowany trener RYT oraz YACEP w Yoga Alliance

Zapraszamy na dwa warsztaty weekendowe Yin Jogi i Tradycyjnej Chińskiej Medycyny przeznaczone dla studentów na wszystkich poziomach, niezależnie od ich doświadczenia i wiedzy. Dla osób, które chcą pogłębić praktykę i lepiej zrozumieć jak przygotować na zimę własne ciało.

28 Listopada, sobota
Wprowadzenie do Yin Jogi & TCM

Warsztaty przybliżą najważniejsze zasady i koncepcje Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) w połączeniu z jogą. Dominik wyjaśni zasady tej sztuki zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Tematyka warsztatu:
– Główne założenia Yin Jogi
– Czym się różni Yin Joga od pozostałych stylów?
– Teoria Yin/Yang w praktyce jogi
– Starożytna wiedza we współczesnej sztuce jogi
– Fundamenty TCM w jodze
– Filozofia Yin i Yang w Tradycyjnej Chińskiej Medycynie
– Teoria Energi Qi
– System meridianów / kanałów energetycznych w ciele
– Jak stosować Tradycyjną Chińską Medycynę w jodze
– Jakie są korzyści praktyki?

29 Listopada, niedziela
Yin Zimą

Warsztat przeznaczony jest dla tych, którzy pragną zrównoważyć umysł i ciało w okresie zimowym oraz zapoznać się z odpowiadającym zimie elementem wody w Tradycyjnej Chińskiej Medycynie.

Tematyka warsztatu:
– Wprowadzenie sezonu zimowego i jego elementu
– Podstawy TCM podczas zimy
– Kanały energetyczne odpowiadające sezonowi zimowemu
– Element wody w pozycjach jogi
– Praktyka jogi
– Jakie są korzyści praktyki podczas zimy?

Harmonogram warsztatów:
Sobota: 11:00 – 18:00
Wprowadzenie do Yin Jogi (godzina przerwy w trakcie zajęć)
Niedziela: 11:00 – 18:00
Yin Zimą (godzina przerwy w trakcie zajęć)

Cena za cały weekend: 650 zł

Cena za pojedyncze dni:
Warsztat sobotni: 400 zł
Warsztat w niedzielę: 400 zł.

Ilość miejsc ograniczona.
Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 100 zł. Jeżeli bierzecie fakturę, muszę o tym wiedzieć najpóźniej przy wpłacie zaliczki.

Zaliczkę wpłacamy: konto do wpłat:

38-1140-2004-0000-3902-5570-8892 Joanna Burdzińska, w tytule przelewu YIN- listopad

Dominik Trznadel:

Praktyka jogi Dominika łączy ponad 800 godzin szkoleń nauczycieli pod okiem seniorki Yin Jogii – Jo Phee, zarówno jako asystent w czasie jej treningów oraz jako student. Dominik był przeszklony pod okiem swojej mentorki Jo Phee do nauczania jej programu. Od ponad 6 lat aktywnie uczestniczy w jej treningach jako asystent i członek zespołu Yinspiration.
Dominik spędził ponad 7 lat w Chinach, aby pogłębić wiedzę na temat Tradycyjnej Chińskiej Medycyny stanowiącej podstawę jego praktyki Yin Jogi. Zafascynowany kulturą Państwa Śródka, zgłębia wiedzę na temat akupunktury, chińskiego masażu guashą oraz qigong.
Doświadczenia zawodowe i edukacyjne zawsze oscylowały wokół duchowości, psychologii, zdrowia i edukacji. Dzięki studiowaniu antropologii kulturowej, osobistemu zgłębianiu medytacji oraz obszernych podróżach do ponad 30 krajów stał się doświadczonym i popularnym instruktorem. Od 2017 prowadzi treningi nauczycielskie w Shanghaju, a od 2019 pojawił się na rynku Europejskim.

Lokalizacja:
Studio Jogi YAM
Kochanowskiego 4

60-844 Poznan

Polecamy także:

24.04 - 25.04

Zapraszamy do udziału w Targach LOOK - 24-25.04.2021! Niektórzy z Was są z nami już od dwóch dekad, za co serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że znów będziemy zaskakiwać! Kolejna edycja

wtorek, 27 Paź
18:00

Akademia kulinarna SPOT. to EAT zaprasza warsztaty wiedzy o winie. Skierowane są one do wszystkich wielbicieli wina, którzy pragną uporządkować swoją dotychczasową wiedzę. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: ☑️co ma wpływ

niedziela, 13 Cze
15:00

Oficjalny Festiwal Kolorów w Poznaniu 2021! ️ Widzimy się 13 czerwca 2021! Wstęp: free! FESTIWAL KOLORÓW to: niezliczona ilość kolorów! oryginalne Kolory Holi najwyższej jakości! (schodzą z ubrań) najlepsi DJ'e!

niedziela, 25 Paź
10:30

POLISH GRAPHIC DESIGN TALKS #04 → Czwarta edycja konferencji o praktycznej stronie pracy projektanta w Polsce. Tematem wydarzenia będą: pieniądze, kosztorysy, briefy, umowy, przetargi, klienci oraz różnorodne case studies. Konferencja

28.11 - 29.11

WEEKEND Z YIN JOGĄ I CHIŃSKĄ MEDYCYNĄ Zapraszamy na warsztat prowadzony przez Dominika Trznadla - Trener nauczycielski i starszy asystent Jo Phee - Członek zespołu Yinspiration założonego przez jedną z

czwartek, 5 Lis
18:00

Akademia Kulinarna SPOT. to EAT zaprasza na kolejne warsztaty z Mają Skorupską. Tym razem odkryjemy bogactwo smaków i aromatów niezwykle różnorodnego arabskiego ulicznego jedzenia. Maja Skorupska – pasjonatka doskonałego jedzenia