18 Sty 2021 (poniedziałek)
19:00
Ragnar Ólafsson (Islandia) + goście w Poznaniu! - 40 biletów!

Ragnar Ólafsson (Islandia) + goście w Poznaniu!

Koncerty

Ragnar Ólafsson
[ Islandia / singer-songwriter ]

gdzie: Poznań – Meskalina (ul. Fredry 7, Masztalarnia)
kiedy: poniedziałek, 18 stycznia 2021, godz. 19.00

drzwi: 18:30

Bilety:
30 zł – do końca września
35 zł – od 1.10 do 31.12
40 zł – od 1.01.2021

Tylko 40 biletów!!!
Można je kupić wyłącznie na Biletomat Pl:
www.biletomat.pl/koncerty/ragnar-olafsson-poznan-9736/

Ragnar Ólafsson (Islandia) na trasie w Polsce – promocja nowej płyty!

To wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.
Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał sześć albumów studyjnych (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii !) i koncertował w ponad 30 krajach! Ragnar jest też od niedawna w grupie Sólstafir, światowej gwieździe muzyki metalowej. Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.
W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk i country. Piosenki zostały zawarte na debiutanckiej płycie „Urges” (końcówka nakładu!) wydanej w 2016 roku przez polską oficynę Borówka Music. Krążek zebrał bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej.
Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką trasę koncertową. Tym razem – po raz pierwszy! – na scenie pojawi się w trio, z wokalistką i gitarzystą! Promować będzie swój drugi album „Miss” (wydany we wrześniu 2020 roku). Płytę zapowiada utwór „Southern Nights”, który miał światową premierę w lutym 2020 roku w radiowej Trójce.
Sprawdźcie tego Islandczyka i jego gości na żywo! Czarują!

Strona artysty: www.facebook.com/ragnarolafssonmusic

Kontakt w Polsce – Agencja Koncertowa Borówka Music:
www.facebook.com/borowkamusic

Lokalizacja:
Klubokawiarnia Meskalina
Stary Rynek 6
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 1 Sie

Szanowni Państwo, Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie , przekładamy koncert THE IRON MAIDENS planowany na dzień 02.08.2020r. na dzień - 01.08.2021r. Miejsce i godzina rozpoczęcia

piątek, 16 Kwi
20:00

Koncert promujący najnowszy album jednego z najciekawszych trębaczy światowej sceny jazzu, wielokrotnego zwycięzcy plebiscytów „DownBeat” – „Jeremy Pelt: The Artist”! Obok lidera wystąpią czołowi muzycy z nowojorskiej sceny jazzowej.Kariera Pelta