Stand up Poznań – Mocni w gębie

Kabaret / Stand-up

Najstarsza scena stand-upowa w Poznaniu. Kultowy cykl, którego nie wolno przegapić. Najlepsi komicy na deskach klubu Pod Minogą. Wystąpią:

Wojtek Pięta – powraca na scenę ze swoim nowym materiałem “Zrzutka na alimenty”. Stresujące życie przyszłego męża przeplatane z historiami z niezapomnianych melanżów kawalera rozbawią was do łez. Wojtek nie pozostawia na sobie suchej nitki i bezkompromisowo opowiada o swoich przeżyciach. To wszystko i jeszcze więcej do usłyszenia na występach w twoim mieście!

Łukasz Kociszewski – mąż, ojciec dwójki dzieci, pracownik Muzeum Piernika oraz stand-uper z Torunia. Brzmi jak mieszanka wybuchowa, a to zwykły piernik z Torunia. W swoich żartach skupia się na doświadczeniach z pracy i trudach utrzymania się w siodle związku. Lektura warta uwagi.

Wieczór poprowadzi gospodarz sceny Krzysztof Jahns.

Impreza przeznaczona dla osób 18+.
Obowiązuje zakaz nagrywania.
Osoby przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości uzyskania zwrotu środków za zakupiony bilet.

Zasady związane z pandemią:
Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.
Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
Uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia przy wejściu na imprezę, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Lokalizacja:
Pod Minogą
ul. Nowowiejskiego 8
Poznań

Polecamy także: