23 Paź 2020 - 25 Paź 2020
11:00
Retro Motor Show 2020 - Targi Pojazdów Zabytkowych

Retro Motor Show 2020 – Targi Pojazdów Zabytkowych

Inne Konferencja Rozrywka Sport i rekreacja

Nadchodzi Retro Motor Show czyli największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce

Giełda Pojazdów Zabytkowych, kolekcje aut od najlepszych Automobilklubów w Polsce, bogata wystawa samochodów kolekcjonerskich, Strefa Retro Tuningu czy… sprzęt wojskowy. To dopiero początek wyjątkowych, motoryzacyjnych atrakcji, które czekają na uczestników targów Retro Motor Show. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 października 2020 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP. W trosce o bezpieczeństwo uczestnicy targów nabywają bilety jedynie drogą online, przy wejściu bezdotykowo mierzona jest temperatura, a na terenie należy zasłaniać usta i nos. Więcej o zasadach bezpieczeństwa podczas targów Retro Motor Show można przeczytać tutaj: https://bit.ly/BEZPIECZENSTWO-MTP

Co czeka na uczestników Retro Motor Show 2020?

Poznańskie targi pojazdów zabytkowych to pokaz motoryzacyjnych unikatów w skali kraju i świata. W tym roku swoje kolekcje zaprezentują m.in. Automobilklub Wielkopolski, który pokaże niesamowite youngtimery czy zabierze nas do Paryża i Londynu sprzed lat. Członkowie automobilklubu zaproszą uczestników do strefy stylizowanej na XIX i XX-wieczną Anglię i Francję. Pozostając w temacie trójkolorowych – jak co roku na Retro Motor Show znajdzie się kolekcja samochodów od Citroen Klub Poznań. Z kolei sportowe i luksusowe klasyki z niemieckim sznytem pokaże Porsche Club Polska.

Jak inwestować w samochody kolekcjonerskie i dlaczego warto? Na te pytania z pewnością odpowiedzą eksperci z Austor, którzy szykują na targi wystawę ponad 40 aut z duszą i pewną, inwestycyjną przyszłością. W tym miejscu nie zabraknie m.in. amerykańskiej klasyki w najlepszym wydaniu.

Na targach swoją kolekcję pokażą również miłośnicy brytyjskiej marki, a właściwie to ikony – Morgan Sports Car Club Poland. Unikatowe, sportowe samochody znajdą się na stoisku razem z autami od Cabrio Poland czyli fundacji zrzeszającej fanów najróżniejszych kabrioletów.

Z drugiej strony na targach znajdzie się pokaźna kolekcja od BZYK Rider Swarzędz czyli miłośników zabytkowych motorowerów. Uczestnicy wydarzenia zobaczą również zabytkowe, wojskowe pojazdy i sprzęt. Cała wystawa pojazdów na Retro Motor Show zostanie także wzbogacona o klasyki od prywatnych kolekcjonerów.

Ponadczasowy program

Jak powszechnie wiadomo targi, to idealne miejsce do zakupów i poszerzania wiedzy przez spotkania z ekspertami z danej dziedziny. W tym roku nie będzie inaczej – organizatorzy zapraszają na Giełdę Pojazdów Zabytkowych, gdzie sprzedawcy zaprezentują najciekawsze, zabytkowe modele aut z całego świata i z pewnością doradzą w kwestii wyboru klasyka.

Jednak to dopiero początek giełdowej strefy na Retro Motor Show 2020. Na targach znajdzie się także kilkusetmetrowe stoisko od GiełdyKlasków.pl czyli jednego z największych w Polsce serwisów z ogłoszeniami kupna i sprzedaży retro pojazdów. Wystawca zapowiada przyjazd najciekawszych modeli aut znajdujących się w aktualnej ofercie portalu.

Czy na Retro Motor Show będzie strefa tuningu? Oczywiście, że tak! Już po raz piąty Blackz/AP przygotuje wystawę RETRO Tuning, gdzie zostaną zaprezentowane pojazdy z maksymalnym rokiem produkcji 1995 po ciekawych modyfikacjach wizualnych lub mechanicznych.

Cała ekspozycja Retro Motor Show zostanie wzbogacona stoiskami od firm związanych z branżą motoryzacyjną – detailingu, napraw czy branżowe media. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać zakupu biletu na stronie www.ToBilet.pl.

Więcej informacji znajduje się stronie www.RetroMotorShow.pl

Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)
Głogowska 14
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 6 Gru
11:00

Zapraszamy na targi ślubne Wedding and The City wszystkie pary, które identyfikują swoje oczekiwania z nowoczesnym, miejskim stylem. Najnowsze, światowe trendy. Oryginalne, luksusowe przestrzenie. Wyjątkowe, nieprzeciętne rozwiązania. Mistrzowie branży ślubnej

czwartek, 5 Lis
18:00

Akademia Kulinarna SPOT. to EAT zaprasza na kolejne warsztaty z Mają Skorupską. Tym razem odkryjemy bogactwo smaków i aromatów niezwykle różnorodnego arabskiego ulicznego jedzenia. Maja Skorupska – pasjonatka doskonałego jedzenia

niedziela, 25 Paź
10:30

POLISH GRAPHIC DESIGN TALKS #04 → Czwarta edycja konferencji o praktycznej stronie pracy projektanta w Polsce. Tematem wydarzenia będą: pieniądze, kosztorysy, briefy, umowy, przetargi, klienci oraz różnorodne case studies. Konferencja

sobota, 24 Paź

Jak połączyć komiks i tradycyjną technikę druku, jaką jest linoryt? Tego dowiecie się na warsztatach, gdzie pod okiem profesjonalistów stworzycie matrycę, nałożycie farbę i wydrukujecie „komiks” na prasie drukarskiej. Grupa

sobota, 24 Paź
10:00

Razem z Sandrą Sowińską przygotujemy najpopularniejsze tajskie potrawy prosto z Azji. Przeniesiemy się w świat oryginalnych dań, świeżych limonkowo-kolendrowych aromatów i pikanterii chilli. Sandra Sowińska - pasjonatka dobrego smaku i