6 Paź 2020 - 7 Paź 2020
10:00
Interior Business Summit

Interior Business Summit

Inne

Zapraszamy na dwudniową konferencję INTERIOR BUSINESS SUMMIT | Marketing. Trends. Stories.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce dedykowane firmom działającym w branży wnętrzarskiej, meblowej i dekoracyjnej. Wśród zaproszonych prelegentów są profesjonaliści i praktycy, którzy na co dzień zajmują się analizą trendów, komunikacją z architektami/ odbiorcami, budowaniem relacji marki z uczestnikami rynku, customer experience, projektowaniem strategii biznesowych.

Głos zabiorą fotografowie, agencje PR, vlogerzy, trendwatcherzy, marketerzy oraz projektanci innowacji. Celem konferencji jest podzielenie się aktualną wiedzą i doświadczeniem ostatnich miesięcy przez partnerów działających w branży wnętrzarskiej na styku dostawca produktu/ usługi – architekt/ ostateczny klient.

Twoja firma działa na rynku wnętrz? Oferujesz produkty bądź usługi związane z wyposażeniem wnętrz? Odpowiadasz za współpracę z portalami i prasą wnętrzarską? Twoim zadaniem jest budowanie relacji z architektami i projektami? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Z nową wiedzą zdobytą na konferencji skutecznie zredefiniujesz swoje biznesowe cele, przeprojektujesz komunikację z rynkiem oraz relacje z odbiorcami i architektami w kontekście nowej postcovidowej rzeczywistości.

Podczas wydarzenie poruszane będą tematy z 4 obszarów:
– relacje
– komunikacja
– trendy
– technologie

Szczegóły: https://ibsummit.pl/pl

Lokalizacja:
HOME DECOR - biznesowe targi wnętrz
Głogowska 14

60-734 Poznan

Polecamy także:

21.11 - 20.12

Serdecznie zapraszamy na Betlejem Poznańskie! Ruszamy już 21 listopada na na Placu Wolności, a jarmark na Starym Rynku rozpocznie się 5 grudnia. Obie imprezy potrwają do 20 grudnia. Jak co