29 Paź 2020 (czwartek)
19:00
Poznań Comedy Show - 29 paździenika 2020

Poznań Comedy Show – 29 paździenika 2020

Kabaret / Stand-up

POZNAŃ COMEDY SHOW, czyli połączenie wszystkiego, co w komedii najlepsze – skecze, stand up, piosenki, improwizacje, a do tego muzyka na żywo. Wszystko na jednej scenie, jednego wieczoru, z jedynymi takimi prowadzącymi! Występują poznańskie kabarety, min. CZESUAF i CZOŁÓWKA PIEKŁA oraz Zespół Mitochondrium.
UWAGA!!! Podczas całego pobytu w Scenie na Piętrze, zarówno na sali jak i w holu, obowiązuje zakrywanie nosa i ust za pomocą maseczki lub przyłbicy ochronnej. Na terenie Sceny na Piętrze dostępne będą środki do dezynfekcji rąk, z których należy skorzystać.
REGULAMIN SCENY NA PIĘTRZE https://www.estrada.poznan.pl/content/uploads/2020/08/Regulamin-uczestnictwa-w-wydarzeniach-organizowanych-w-Scenie-na-Pi%C4%99trze-2.pdf

ZACHĘCAMY żeby przynieść kolorowe, zabawne maseczki, by na widowni było różnorodnie i wesoło. Zwykłe białe/niebieskie maski można udekorować w domu własnoręcznie.

Lokalizacja:
Scena na Piętrze
Masztalarska 8
Poznań

Polecamy także:

czwartek, 11 Lis
16:00

"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. "Żywot Mariana" to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego