21 Mar 2021 (niedziela)
11:00
MADAGASKAR PANA O. - spotkanie podróżnicze dla dzieci

MADAGASKAR PANA O. – spotkanie podróżnicze dla dzieci

Inne Rozrywka

Drogie Dzieci, Drodzy Dorośli
Podróżnik Pan O. zaprasza na pełną przygód wyprawę do odległego zakątka Świata, na którym mieszkają na wolności mieniące się wszystkimi kolorami tęczy kameleony.
Zapraszamy na przepiękną wyspę Madagaskar.
Już 15 listopada 2020 o godzinie 11.00 w kinie „Rialto” w Poznaniu, będziecie mieli okazję poznać zwyczaje i zabawy swoich rówieśników z krainy Baobabów, obejrzeć zdjęcia i filmy z wyprawy Pana O. oraz zatańczyć etniczny taniec z najsłynniejszym Lemurem Katta, Królem Julianem do skomponowanego utworu „Madagaskar Pana O.”.
Nasze spotkanie łączy się z poznańską premierą książki Pana O. „Wyspa moich przyjaciół”. Opisuje pełne przygód historie Chłopca, który podobnie jak my wyrusza na Madagaskar.
Zapraszamy wszystkich globtroterów, na nietypowe spotkanie podróżnicze dla DZIECI poza horyzont.
do zobaczenia /Mahita anao/

Lokalizacja:
Kino Rialto
Dąbrowskiego 38
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 13 Cze
15:00

Oficjalny Festiwal Kolorów w Poznaniu 2021! ️ Widzimy się 13 czerwca 2021! Wstęp: free! FESTIWAL KOLORÓW to: niezliczona ilość kolorów! oryginalne Kolory Holi najwyższej jakości! (schodzą z ubrań) najlepsi DJ'e!

24.04 - 25.04

Zapraszamy do udziału w Targach LOOK - 24-25.04.2021! Niektórzy z Was są z nami już od dwóch dekad, za co serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że znów będziemy zaskakiwać! Kolejna edycja