13 Wrz 2020 (niedziela)
15:00
Świat Egzotyki - Poznańskie Targi Terrarystyczne i Botaniczne

Świat Egzotyki – Poznańskie Targi Terrarystyczne i Botaniczne

Inne Rozrywka

Wystawa Zwierząt Egzotycznych – Giełda Terrarystyczna Poznań, Hala Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej

ul. Piotrowo 4 Rozpoczynamy o godzinie 10:00 do 15:00 Będzie to wyjątkowe wydarzenie z racji na okoliczności dlatego prosimy o śledzenie aktualizacji wydarzenia!Na wystawie, giełdzie można zobaczyć różne gatunki zwierząt: pająki, skorpiony, owady, gady i płazy a także zakupić karmę, rośliny, literaturę, akcesoria do hodowli, terraria, sprzęt terrarystyczny.

Spodziewamy się wystawców i hodowców z całej Polski.Przyjdź, zobacz, poszukaj inspiracji i wybierz coś dla siebie.Porozmawiaj z hodowcami, wymień doświadczenia, nawiąż kontakty i poznaj nowe gatunki zwierząt.Zapisy wystawców prowadzone są tylko przez formularz udostępniony na wydarzeniu !

Informacje dodatkowe:[email protected] pomocą Facebook Niedozwolone jest oferowanie na giełdzie zwierząt niedopuszczonych w Polsce do obrotu a w przypadku zwierząt, które tego wymagają, konieczne jest posiadanie odpowiednich dokumentów.

Na wystawie / giełdzie zwierząt egzotycznych jest całkowity zakaz sprzedaży kręgowców, to jest: ssaków, gadów, płazów, ryb! Prawo zakazuje obrotu tego typu zwierzętami. Można jedynie przyjechać i zaprezentować swoje zwierzęta (nie dotyczy bezkręgowców), wymienić się doświadczeniami, informacjami, kontaktami, lecz cała operacja sprzedaży jest surowo zakazana.

Lokalizacja:
Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej - Hala Sportowa
Piotrowo 4

61-138 Poznań

Polecamy także:

sobota, 3 Paź

Uczestnicy poznają cechy charakterystyczne ryb, metody rozpoznawania świeżości, sposoby przerabiania (skrobanie, patroszenie, filetowanie) oraz różnice między pieczeniem a gotowaniem w niskich temperaturach domowym sposobem. Dodatkowo wypróbujemy dwie metody zasalania (mokrą