18 Wrz 2020 - 18 Wrz 2020
19:00
Doomsday

Doomsday, Void Of Sympathy, Vishurddha + TBA / Poznań – 18.09.20

Koncerty

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki metalowej na koncert z trasy “Gates of Sanity tour” który promuje niedawno wydaną płytę zespołu Doomsday.

Tego dnia zagrają:

( groove metal )

( melodic death metal )

( death metal )
+ kolejne zespoły zostaną ogłoszone wkrótce

Bilety:

Przedsprzedaż: 15 zł
W dniu koncertu: 20 zł (do kupienia przy wejściu)

Czasówka wydarzenia zostanie podana już niedługo.
—————————————-

to zespół który swoją twórczością prezentuje szeroką mieszankę metalową. Skład pochodzi z Krakowa, powstał w 2012r. z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Karola Wójcika oraz grającego na gitarze Wiktora Chojnackiego. Skład uzupełnia basista Adam Drewniak i siedzący za zestawem perkusyjnym Mateusz Stomal.
W 2016r. zespół wydał swoją pierwszą EP “Cortege of Doom”.
W 2019 roku został wydany pierwszy album “Gates of Sanity”.
Aktualnie trwa trasa promująca album “Gates of Sanity” który został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów jak i recenzentów. Zapraszamy miłośników ciężkiego grania!

Facebook:
Youtube:
Spotify:
Bandcamp:
—————————————-

– Zespół istnieje od 2016 roku. Powstał z inicjatywy basisty Piotra Maślanki. Wizytówką zespołu są dwa damskie wokale budujące napięcie od delikatnych linii melodycznych po wyrazisty growl. Wszystko to dopełniają energiczne riffy oraz niesamowita energia płynąca ze sceny. Jest to nietuzinkowy Melodic Death Metal, który wybiega poza sztywne ramy tego gatunku.
Oficjalnie i w pełnym składzie zespół występuje od 2017 roku, a członkami zespołu są: Patrycja Falecka , Anna Groo – wokale , Karol Wójcik – Gitara, Piotr Maślanka – bas, Kamil Rusek – perkusja (Jarosław Budzyk – perkusja 2015r. – 2019r.). Rok 2017 to także praca nad pierwszą EP pod tytułem „Lost In Thoughts” która ukazała się 1 pażdziernika tego roku. Jesień 2018 to również premiera debiutanckiego klipu do utworu „Going into Unknown”. Grupa stara się systematycznie koncertować w różnych zakątkach Polski, a także pracować nad materiałem na debiutancką płytę.

Facebook:
Youtube;

Spotify;
Instagram;

Merch;

—————————————-

to poznański death metalowy wpierdol łączący brud i brutalność “starej szkoły” z technicznym podejściem do gry i kompozycji.

W kwietniu 2019 roku grupa wydała swój debiutancki album “Addiction To Death And Anguish”.

Materiał został pozytywnie przyjęty zarówno przez koneserów ciężkich brzmień jak i recenzentów (Metal Temple 9/10, Metalside.pl 8/10, KVLT 9/10)

Vishurddha obecnie pracuje nad nowym, znacznie cięższym i bardziej technicznym materiałem na następne wydawnictwo.

Facebook:

Youtube:

Bandcamp:

Lokalizacja:
Pod Minogą
ul. Nowowiejskiego 8
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 20 Wrz
19:00

Lebanon Hanover po niespełna roku powracają do Polski, by już 20 września wystąpić na dziedzińcu poznańskiego klubu Tama w otwartej przestrzeni! LEBANON HANOVER – cold-wave, post-punk Lebanon Hanover to zespół

niedziela, 4 Paź
19:30

4 października 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Poznania na dwa koncerty - 16:00 i 19:30! Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru

piątek, 30 Paź
20:00

Legenda polskiego jazzu, fenomenalny saksofonista, przemiły człowiek, gawędziarz i wielki znawca muzyki jazzowej wystąpi ze swoim kwartetem!Jan „Ptaszyn” Wróblewski debiutował na scenie już w 1956 roku (w legendarnym sekstecie Komedy)

piątek, 27 Lis
20:00

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gitarzystek basowych wystąpi z towarzyszeniem pochodzącego z Houston w Teksasie amerykańskiego gitarzysty. Kompilacja muzyki Joanny i Chuca to niezwykła dawka energii muzycznej i jedyne w