16 Gru 2020 - 16 Gru 2020
18:00
Destruction + Warbringer

Destruction + Warbringer, Crisix / 16.12 / Poznań

Koncerty

Z wielką przykrością zawiadamiamy, iż w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną koncert
zaplanowany na 7 maja zostaje przełożony na 16.12.2020, a Suicidal Angels na trasie zastąpi Warbringer. Bilety zachowują ważność, a ewentualnych zwrotów prosimy dokonywać w miejscach zakupu.

Jedna z najważniejszych kapel w historii thrash metalu, Destruction, już w grudniu powróci do Polski na jedyny koncert, który odbędzie się w poznańskim Klubie u Bazyla! Niemiecka legenda zawita do
naszego kraju w ramach trasy promującej najnowszy krążek zespołu, „Born to Perish”!

Supports:
,
,
16.12.2020 / godz. 18:30
Poznań /

Bilety:

, ebilet.pl , eventim.pl, going, empik bilety, media markt

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody:

Regulamin wydarzenia:

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
————————————-

DESTRUCTION (Niemcy/Nuclear Blast) – thrash metal

Destruction to zespół, który wraz z dwoma innymi gigantami z Niemczech, Kreatorem i Sodom, zapoczątkował kulturę grania thrash metalu w Europie. Grupa z paroletnią przerwą funkcjonuje od 1982 roku, a jej trzon w postaci basisty i wokalisty Marcela „Schmiera” Schrimera oraz gitarzysty Mike’a Sifringera pozostaje nienaruszony do dzisiaj. To ci dwaj panowie nagrywali takie płyty jak „Infernal Overkill”, „Eternal Devastation” czy epkę „Sentence of Death” – materiały, które mocno zapisały się w historii ekstremalnego grania i po dziś dzień są uważane za kamienie milowe w swoim gatunku. W sierpniu zeszłego roku zespół powrócił z nową, wydaną nakładem Nuclear Blast płytą, „Born to Perish”. W jakiej formie jest obecnie Destruction? O tym przekonamy się w połowie grudnia w poznańskim Klubie u Bazyla!

”Betrayal”:

”Under Attack”:

”Carnivore”:

WARBRINGER (USA / Napalm Records) – thrash metal

Założony w 2004 roku Warbringer w wyjątkowo krótkim czasie wyrósł na jedną z kluczowych thrash metalowych kapel XXI wieku. Kalifornijczycy szybko wyrobili sobie markę zespołu bardzo pracowitego, czego dowodem są liczne trasy i tysiące zagranych koncertów (w samym 2009 roku zagrali ich aż 300!). Kwintet ma na swoim koncie 6 albumów, ale już niedługo dyskografia Warbringer powiększy się o nowe wydawnictwo, „Weapons of Tomorrow”. Krążek ukaże się 24 kwietnia nakładem wytwórni Napalm Records. Wydaje się, że zespół obecnie jest silniejszy, niż kiedykolwiek wcześniej, czego przyczyną jest przede wszystkim ustabilizowanie składu.

”Firepower Kills”:

”Remain Violent”:

”The Black Hand Reaches Out”:

CRISIX (Hiszpania / Listenable Recoreds) – thrash metal

Pochodzący z Barcelony thrashowcy z Crisix to jeden z najciężej pracujących zespołów na scenie. Będący ciągle w trasie (z krótkimi przerwami na nagrywki w studiu) Hiszpanie od zawsze za swoje największe inspiracje podają takie zespoły jak m.in. Overkill, Megadeth czy ojczysty Angelus Apatrida. Crisix na swoim koncie mają 5 albumów, a na majowym koncercie z Destruction promować będą wydany w listopadzie krążek „Crisix Session: #1 American Thrash”. Zespół na żywo to prawdziwy wulkan energii, więc tym bardziej nie należy spóźnić się na ich koncert w Poznaniu!

”World in a World”:

”Ultra Thrash”:

”Toxic Waltz”:

___________________________________________________
Wpadaj na Instagram

Polub nasz profil

Lokalizacja:
Klub U Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznań

Polecamy także:

piątek, 16 Kwi
20:00

Koncert promujący najnowszy album jednego z najciekawszych trębaczy światowej sceny jazzu, wielokrotnego zwycięzcy plebiscytów „DownBeat” – „Jeremy Pelt: The Artist”! Obok lidera wystąpią czołowi muzycy z nowojorskiej sceny jazzowej.Kariera Pelta

niedziela, 14 Lut
19:00

Wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Szczery do bólu - tak w życiu, jak i na scenie. Pisze

czwartek, 30 Gru
20:00

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, na który czekamy cały rok. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby w nadchodzące Święta śpiewać radośnie kolędy wspólnie z całą rodziną, przygotowaliśmy magiczny koncert!