4 Gru 2020 - 4 Gru 2020
20:00
Sweet Noise - Klub u Bazyla - Poznań

Sweet Noise – Klub u Bazyla – Poznań

Koncerty

Respect Tour 2020. Wiesz jaki to czas?!
04.12.2020 godz. 20:00
– Poznań!
Bilety:
Przedsprzedaż: 50 PLN kolekcjonerskie, (nfo o dostępności biletów wkrótce)
Już w sprzedaży: 55 PLN online
(z możliwością wymiany po koncercie na bilet kolekcjonerski).
60 PLN w dniu koncertu.

25 lat od wydania pierwszego albumu zespołu zat. «Respect» jego przekaz jest dalej porażająco aktualny, dlatego powstała jesienna klubowa trasa koncertowa
2019. Objęła ona osiem miast – Białystok, Kraków, Szczecin, Wrocław, Zabrze, Lublin, Gdynia, Warszawa.
Zespół po 15 latach powrócił na sceny klubowe, i zrobił to w mistrzowskim stylu. Pełne kluby, nieokiełznana energia zespołu i fanów, a każdy koncert to niepowtarzalne widowisko.
„Koncert wyrwał z butów”, „To był cios!”, „100% autentyk do ostatniej kropli potu. Wykonanie na światowym poziomie”, to tylko kilka opinii fanów uczestniczących w trasie
2019.
Rozpędzona machina Sweet Noise w 2020 zagra kolejne klubowe koncerty kontynuując w roku 2020 respecttour.
Podczas trasy zagra nie tylko utwory z albumu «Respect», ale z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. utwory „Wyżej” i „Kamień” które nie były grane od lat 90’tych.
Na koncertach usłyszycie zakręcony riffowo Sweet Noise który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem. Sweet Noise 2.0 brzmi lepiej niż kiedykolwiek!
Za każdym razem powracając robiliśmy to dzięki naszym fanom, i tym razem nie jest inaczej. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Jesienne spotkania z Wami napędziły nas do kolejnych koncertów oraz działań przy nowej płycie.
Przekażcie to info wszystkim Ludziom Cienia. Do zobaczenia pod sceną!

Lokalizacja:
Klub U Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznań

Polecamy także:

sobota, 14 Lis
11:00

MUZYKA WIELKICH MIAST 3 października 2020, sobota, godz. 11:00Aula Uniwersytecka, ul. Wieniawskiego 1 PRAGA Tomasz Ritter fortepianMarek Pijarowski dyrygentOrkiestra Filharmonii Poznańskiej Fryderyk Chopin, Koncert fortepianowy f-moll op. 21Szlakiem Fryderyka Chopina.

sobota, 14 Lis
21:00

Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej. Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas