NA TROPIE RUCHU

Warsztaty

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o zaniku relacji na płaszczyźnie dziecko-rodzic. Może to przez zabieganie? Może przez brak zrozumienia? Uczestnicy zajęć dowiedzą się, że można inaczej!
Na zajęciach, w atmosferze akceptacji prowadzący stworzy przestrzeń przede wszystkim do dobrej zabawy w ruchu – co jest piękną drogą do pełnego bycia z dzieckiem. Scenariusz zajęć zainspirowany będzie metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, kontakt improwizacją i acroyogą. Dzięki zajęciom uczestnicy lepiej poznają własne ciała, zdobędą pewność siebie i rozwiną poczucie bezpieczeństwa w nawiązywaniu kontaktu z drugim i współpracy z grupą. A przede wszystkim poznają inspirujące narzędzia do późniejszych, rodzinnych zabaw tanecznych w domu.
Paweł Kubiak – studiuje pedagogikę, od 4 lat aktywnie pracuje z dziećmi – przedszkole leśne, korepetycje, animacje. Bardzo bliskie są mu słowa: zanim zaczniemy myśleć o tym jak wychowywać dzieci, pomyślmy co zrobić, by im w tym nie przeszkadzać. Być, słuchać, towarzyszyć. Jego inspiracje to ruch spontaniczny, kontakt improwizacja, capoeira i acroyoga. W ruchu interesuje go relacja – ze sobą, partnerem, grupą. Na swojej drodze kieruje się ciekawością i radością płynącą z wyrażania siebie.

Lokalizacja:
Stary Browar
ul. Półwiejska 42
Poznań

Polecamy także:

czwartek, 27 Sie

Akademia Kulinarna SPOT. to EAT zaprasza na warsztaty kuchni koreańskiej, które poprowadzi Sandra Sowińska. Bogactwo i głębia smaków, specyficzna ostrość, dania pieczołowicie przygotowywane z dbałością o kolorystykę i estetyczny wygląd,

poniedziałek, 24 Sie
16:00

Podczas warsztatów nauczymy się tworzenia notesów i „przepiśników”, które mogą pomóc nam w organizacji czasu. Notes wykonamy ze specjalnych wkładów oraz sztywnej i wytrzymałej tektury, która posłuży nam za okładkę.

sobota, 29 Sie
16:00

Warsztaty polegają na zaprojektowaniu i wycięciu szablonów, które można wykorzystać do ozdabiania bawełnianych tkanin. Prowadząca pokaże w jaki sposób własnoręcznie przygotować wzór oraz jak go wyciąć. Gotowe szablony będziemy nanosić