30 Lip 2020 - 30 Lip 2020
19:00
Daria Zawiałow - Poznań | Nocny Targ Towarzyski

Daria Zawiałow – Poznań | Nocny Targ Towarzyski

Imprezy Muzyka Rozrywka

Daria Zawiałow – Letnie Historie
30 lipca 2020, godzina 19:00
Nocny Targ Towarzyski, ul. Kolejowa 23, Poznań

Nocny Targ Towarzyski wraz z Agencją Paramount Project mają zaszczyt zaprosić na piękne muzyczne i taneczne wakacje.
Cykl “Letnie Historie”, to wybitni Artyści z Polski i Świata.Zapach gorącego lata, przygody i muzycznie uniesienia. Przez całe lato będziemy czarować muzyką na Kolejowej 23 w Poznaniu!

Daria Zawiałow – Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która przebojem weszła na polski rynek fonograficzny. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów.

Inspiruje się takimi artystami jak Jack White, Radiohead, Warpaint, Foals, The XX , Arctic Monkeys, Florence and The Machine czy The Last Shadow Puppets. Mimo wielkiego podziwu dla wielu zagranicznych wykonawców, Daria śpiewa głównie w języku polskim.

Dyskografia Darii Zawiałow:
Jej debiutancka płyta „A Kysz!” pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów kradnąc serca coraz to większej rzeszy słuchaczy, którzy wyglądali nowego materiału. Drugi, studyjny album “Helsinki” ukazał się wiosną – 8 marca 2019, nakładem wydawnictwa Sony Music.

Bilety: https://www.biletomat.pl/koncerty/daria-zawialow-nocny-targ-towarzyski-poznan-9188/

I pula – 50PLN / Wyprzedana
II pula – 60PLN / Wyprzedana
III pula – 70PLN
W dniu wydarzenia – 90PLN

Uwaga! Zakup biletów poza jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży, jakim jest serwis Biletomat.pl stwarza ryzyko zakupu wejściówek nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Lokalizacja:
Nocny Targ Towarzyski
Kolejowa 23
Poznań

Polecamy także: