1 Paź 2020 - 2 Paź 2020
20:00
PULSE: Dubfire | Tama | 01 10

PULSE: Dubfire | Tama | 01 10

Imprezy Rozrywka

Wydarzenie zostało przeniesione na 1 października.

Ponieważ ceny biletów ulegną zmianie – będą niższe, posiadaczy biletów z przedsprzedaży prosimy o kontakt pod adresem [email protected] Wszystkie wejściówki podlegają zwrotowi i nie będą ważne w nowym terminie.

Tama ogłasza koniec czwartkowej nudy. Już niebawem ruszy PULSE – nasz nowy cykl wydarzeń, które odbywać będą się wyłącznie w czwartki. To świetna okazja, by usłyszeć topowych artystów z firmamentu klubowej elektroniki poza ramami weekendowego szaleństwa i jednocześnie złamać schematyczną rutynę tygodnia.

I pula – 60 pln
II pula – 65 pln
II pula – 70 pln

bilety: https://www.biletomat.pl/koncerty/pulse-dubfire-poznan-9192/

Na pierwszy ogień idzie Dubfire, którego polska publiczność pokochała m.in. po doskonałych występach na Audioriver oraz w warszawskiej Progresji.

Dubfire aka Ali Shirazinia to amerykański producent i DJ irańskiego pochodzenia. Był czterokrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Jego styl oscyluje wokół dark house, techno oraz progressive house, dał się poznać również jako 1/2 duetu Deep Dish.

Urodził się w Iranie, ale w dzieciństwie przeprowadził się do USA, gdzie od najmłodszych lat grał na gitarze w szkolnym zespole, czerpiąc inspirację z hip hopu, groove’u, jazzu, dub reggae, muzyki industrial oraz new wave. Poznał wówczas twórczość Kraftwerka, Ministry, czy Depeche Mode oraz przede wszystkim house’ową scenę Chicago i jej labele – Trax i D.J. International Records. Jednak w swojej twórczości skłania się ku nieco innym brzmieniom, znacznie bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak m.in. za sprawą świetnych autorskich produkcji („Roadkill” czy „Ribcage”), znanych remiksów (chociażby „Grindhouse” od Radio Slave) czy też kolaboracji m.in. z Miss Kittin i Oliverem Huntemannem. Nie można nie wspomnieć o jego doskonałych występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów, a kulisom jego kariery poświęcony został film dokumentalny „Above Ground Level”.

Dubfire pojawi się na scenie już o godzinie 22:00.

więcej informacji wkrótce

grafika: Bart Sucharski

Lokalizacja:
Klub Tama
Niezłomnych 2
Poznań

Polecamy także: