31 Gru 2020 (czwartek)
17:00
LARP Bar "Na Krańcu Świata"

LARP Bar “Na Krańcu Świata”

Inne Rozrywka

Słońce powoli chyli się ku zachodowi nad Czarnobylskim krajobrazem. Za chwilę zapadnie zmrok, na szlakach zacznie robić się niebezpiecznie. Niektórzy wiedzą, jak przetrwać nawet najgorsze chwile w Zonie, inni są niczym nieopierzone ptaszyny, dopiero co wyrzucone z bezpiecznego gniazda.
Bar „Na Krańcu Świata”. Najdalej wysunięta w stronę centrum Zony ostoja, gdzie znajdzie się miejsce dla każdego, kto tylko posiada trochę rubli albo dolarów, żeby zapłacić za jedzenie i trunki. Nikt tam nikogo nie pyta przy wejściu, jak trafił do Zony ani czym się zajmuje, mile widziany jest każdy… kto tylko grzecznie odłoży broń.
W takich miejscach zawsze można spotkać kogoś ciekawego, zdobyć informacje, znaleźć przewodnika albo kontakty, kupić narkotyki. Czasami ktoś da sobie po mordzie albo dostanie kosę pod żebra, dzień jak co dzień, nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi.

Co Ciebie tam spotka?

Zapraszamy Was serdecznie na larpa inspirowanego światem Stalkera. Przeniesiemy się do baru, ostatniego przybytku tego rodzaju tuż przed wejściem do centrum Zony, gdzie wszystko może się zdarzyć.

Organizatorzy:
– Lidia Jóźwiak
– Piotr Szeregowy Cieślak
– Miłosz Trzmiel Cieślak

Design doc, a w nim szczegółowe informacje, dotyczące między innymi frakcji, zapisów i kosztów gry pojawi się wkrótce.

Larp przewidziany dla 20-25 osób

Lokalizacja:
Fort Va Poznań
Fort Va, ulica Lechicka 59a

61-695 Poznań

Polecamy także:

czwartek, 5 Lis
18:00

Akademia Kulinarna SPOT. to EAT zaprasza na kolejne warsztaty z Mają Skorupską. Tym razem odkryjemy bogactwo smaków i aromatów niezwykle różnorodnego arabskiego ulicznego jedzenia. Maja Skorupska – pasjonatka doskonałego jedzenia

niedziela, 6 Gru
11:00

Zapraszamy na targi ślubne Wedding and The City wszystkie pary, które identyfikują swoje oczekiwania z nowoczesnym, miejskim stylem. Najnowsze, światowe trendy. Oryginalne, luksusowe przestrzenie. Wyjątkowe, nieprzeciętne rozwiązania. Mistrzowie branży ślubnej

piątek, 6 Lis
20:00

06.11.20Scena na Piętrze / Poznańgodzina 20:00Bilety:25 zł (przedsprzedaż)35 zł (w dniu koncertu) Bilety dostępne są online oraz stacjonarnie w kasie Kina Muza.Nie przyjmujemy rezerwacji. LOR Lor to grupa tworzona przez

niedziela, 13 Cze
15:00

Oficjalny Festiwal Kolorów w Poznaniu 2021! ️ Widzimy się 13 czerwca 2021! Wstęp: free! FESTIWAL KOLORÓW to: niezliczona ilość kolorów! oryginalne Kolory Holi najwyższej jakości! (schodzą z ubrań) najlepsi DJ'e!