8 Sty 2021 - 9 Sty 2021
23:00
Monoteism X: Oscar Mulero | Tama

Monoteism X: Oscar Mulero | Tama

Imprezy Rozrywka

Uwaga! Wydarzenie zostaje przeniesione.
Bilety zachowują swoją ważność, ale uruchomiliśmy również procedurę zwrotu. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem [email protected]

Monoteism. Część X. Oscar Mulero wraca do Poznania!

Oscar Mulero to żywa legenda techno, której popularność jest wciąż niezwykle aktualna. Jego stajnie Pole Group wraz z Warm Up są obecnie jednymi z najciekawszych oficyn, które wyrobiły sobie swój indywidualny styl. Na imprezy z udziałem Oscara bilety kończą się na wiele dni przed, a miejsca w których gra są oblegane przez wiernych fanów. Jest non stop w formie, co potwierdza każdego weekendu grając w klubach i na festiwalach całego świata. Oryginalne połączenie energetycznego techno i wysublimowanych dźwięków to znaki charakterystyczne naszego bohatera. Jego sety można wyczuć po pierwszych taktach, w których zabiera nas w świat najlepszej hiszpańskiej elektroniki! Albumy, single i remixy Oscara wciąż napędzają tempo wielu parkietów i stawiają go w jednej linii z najbardziej rozchwytywanymi i płodnymi artystami współczesnego techno.

Support tej nocy zapewnią rodzimy producent, po którego numery sięga sam Mulero – Vertical Spectrum oraz Sin – rezydent Tamy, przedstawiciel Analogen i członek agencji Urbanum.

Monoteism to cykl wydarzeń spod znaku szeroko pojętego techno, którego kuratorem jest nasz rezydent – Sin.

line-up:
Oscar Mulero (oficial)
Vertical Spectrum
Sin

lights&visuals: Lola Haze

tax:
30 pln (I pula)
35 pln (II pula)
40 pln (bramka)

bilety: https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/oscar-mulero-tama-poznan-9162/

Lokalizacja:
Klub Tama
Niezłomnych 2
Poznań

Polecamy także: