23 Sty 2021 - 24 Sty 2021
23:00
Inhalt der Nacht b2b Echoes of October 4h set | Tama

Inhalt der Nacht b2b Echoes of October 4h set | Tama

Imprezy Rozrywka

W styczniu spotkamy się z dwójką przedstawicieli berlińskiej sceny – Inhalt der Nacht & Echoes Of October, którzy zaprezentują 4-godzinny set utrzymany w konwencji b2b.

lights&visuals: luminarion

tax: 0 / 20 / 30 pln
0 pln – lista fb “wezmę udział” do 24
20 pln – lista fb “wezmę udział” do 1
30 pln – pozostali
• listę zamykamy w dniu imprezy o 20
• o wejściu z listy fb decyduje godzina przejścia przez bramkę, a nie ustawienia się w kolejce

Inhalt der Nacht to urodzony w Berlinie producent i DJ, którego wyjątkowe brzmienie inspirowane jest muzyką z nurtów cold wave i new wave. Poprzez swoje produkcje prezentuje indywidualne podejście do techno i EBM. W 2017 założył wytwórnię Lebendig, gdzie oprócz własnych produkcji wydaje muzykę swoich przyjaciół – Echoes of October, Peryl, Tham i Hkkptr. Oprócz napiętego harmonogramu tras koncertowych jest rezydentem w Griessmühle, Khidi i Rote Sonne.

Echoes Of October w swojej twórczości eksploruje brzmienie potężnego EBM i techno. Razem z Inhalt Der Nacht pracuje nad labelem Lebendig, w którym wydają młodzi i utalentowani artyści. EPka „Die Dritte Defension” najlepiej odzwierciedla ideologię, która stoi za jego muzyczną aktywnością. Jednym z głównych celów Echoes of October jako twórcy jest wykreowanie własnego, elektrycznego i hipnotyzującego klimatu dzięki swobodnej interpretacji swoich życiowych doświadczeń.

Lokalizacja:
Klub Tama
Niezłomnych 2
Poznań

Polecamy także: