Nieznany Impresjonizm. Wystawa Po omacku – warsztaty sensualne

Warsztaty

NIEZNANY IMPRESJONIZM
Wystawa po omacku
warsztaty sensualne

Data:25.03.2020
Godz. 17.00
Miejsce: sala wystaw
Cena: 5 zł

prowadzenie: Magdalena Skowrońska i Bartek Lis,
liczba miejsc ograniczona, czas trwania: ok. 120’
Ulewy, ludzie i ulice. Tematy, po które sięgali artyści prezentowani na wystawie, były różnorakie. Przeżywane nastroje i emocje dokumentowali na druku. Nie trzeba się jednak znać na akwafortach, litografiach, akwatintach czy suchorytach, by wziąć udział w tych warsztatach. Trudne słowa będą nas mniej interesowały niż uruchomienie wszelakich zmysłów do doświadczania i rozumienia sztuki. Szczególnie zapraszamy do udziału osoby z niepełnosprawnościami wzroku. To, co się będzie liczyło w tym warsztacie, to dotyk, węch, słuch i smak. Organizatorzy pomagają w dotarciu z bliskiej okolicy CK ZAMEK na miejsce warsztatów (kontakt: [email protected]).

Na zdjęciu widać kobietę w czerwonym płaszczu i długich, jasnych włosach oglądająca grafiki na wystawie „Nieznany impresjonizm”. Grafiki wiszą na niebieskiej ścianie.

Lokalizacja:
Centrum Kultury Zamek (CK Zamek)
Święty Marcin 80/82
Poznań

Polecamy także:

poniedziałek, 27 Kwi
18:00

Zapraszamy na odbywające się cyklicznie zajęcia Gaga/people o godzinie 18.00, w Stary Browar Nowy Taniec, w przepięknym Studio Słodownia + 3, w Poznaniu. *Niepotrzebne jest jakiekolwiek doświadczenie z tańcem, aby