17 Cze 2020 - 20 Cze 2020
11:00
32nd European Academy of Childhood Disability Annual Meeting

32nd European Academy of Childhood Disability Annual Meeting

Inne

Po Sztokholm, Amsterdamie, Tbilisi i Paryż, 32nd European Academy of Childhood Disability Annual Meeting odbędzie się w sercu województwo wielkopolskie, co stanowi najwyższe prestiżowo wyróżnienie dla miasta Poznań w kreowaniu postaw wobec niepełnosprawności.

Akademia odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2020 r. i zostanie podzielona na cztery główne moduły tematyczne: problemy nerwowo-mięśniowe, choroby współistniejące, wsparcie technologiczne procesu rehabilitacji i neuroplastyczność.

Celem i misją wydarzenia – jak głosi motto „Od dzieciństwa do dorosłości z niepełnosprawnością” jest pogłębienie wiedzy, jaką daje dynamicznie rozwijająca się opieka, rehabilitacja, społeczne i polityczne poglądy na niepełnosprawność w aspekcie dzieciństwa i wsparciem ich przechodzenia w dorosłość.

European Academy of Childhood Disability to jedno z najważniejszych w Europie i na świecie cyklicznych spotkań poświęconych leczeniu dzieci. To także interdyscyplinarne wydarzenie naukowe oraz edukacyjne skupiające zarówno specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak i szkolących się lekarzy, studentów oraz osoby opiekujące się pacjentami z różnymi rodzajami niepełnosprawności, przede wszystkim mózgowym porażeniem dziecięcym. Szacujemy, że w przyszłorocznym spotkaniu weźmie udział ponad 1300 uczestników z całego świata.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Prezydent Miasto Poznań Jacek Jaśkowiak oraz JM Rektor Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Andrzej Tykarski.

Patronem merytorycznym jest Klinika Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej w Poznaniu Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. W. Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Following an outstanding conferences in Sztokholm, Amsterdam, Tbilisi and Paryż, we are delighted to organize the 32nd Annual Meeting of the European Academy of Childhood Disability in one of the oldest and largest city in Polska, Poznan.

The conference will take place at the Poznań International Fair Poznań Congress Center, from June 17th to 20th 2020 and will be divided into four main thematic modules including musculoskeletal disorders, comorbidities, technological support of the rehabilitation process, and neuroplasticity.

The purpose and mission of the event – as the motto “From childhood to adulthood with disability” says, is to deepen the knowledge provided by dynamically developing care, rehabilitation, social and political views on disability in the aspect of childhood and to support their transition to adulthood. The conference is estimated to draw more than 1300 Participants Worldwide.

The Academy will take place under the honorary patronage of the Marshal of the Voivodship Wielkopolska – Marek Wozniak, the President of the City of Poznan – Jacek Jaskowiak and Andrzej Tykarski, Rector of Poznan University of Medical Sciences.

Contents partner is Department of Pediatric Orthopedics and Traumatology of Karol Marcinkowski University of Medical Sciences in Poznan, Poland.
#eacd #eacd2020 #WtrosceOzdrowie #ZdrowiePlus #medycyna

Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)
Głogowska 14
Poznań

Polecamy także:

24.04 - 25.04

Zapraszamy do udziału w Targach LOOK - 24-25.04.2021! Niektórzy z Was są z nami już od dwóch dekad, za co serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że znów będziemy zaskakiwać! Kolejna edycja

04.10 - 12.10

Poznaj świat win na poziomie WSET 2 w SPOT. z , pierwszym Polakiem z tytułem Master Sommelier i współautorem bestsellerowej Gościnność. Kurs dla osób początkujących i posiadających wiedzę na poziomie

piątek, 14 Sie
19:00

Wstęp do degustacji w ramach projektu WINO+akademia to okazja do spróbowania win w różnych stylach wraz z dedykowanymi przekąskami, w oparciu o formularz degustacyjny i sommelierski klucz łączenia wina i

wtorek, 8 Wrz
18:00

Razem z Sandrą Sowińską przygotujemy najpopularniejsze azjatyckie potrawy. Przeniesiemy się w świat oryginalnych azjatyckich dań i aromatów. Menu: ✔️ pad thai – tajski, smażony makaron z woka ✔️ banh mi

wtorek, 18 Sie
18:00

Akademia kulinarna SPOT. to EAT zaprasza warsztaty wiedzy o winie. Skierowane są one do wszystkich wielbicieli wina, którzy pragną uporządkować swoją dotychczasową wiedzę. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: ☑️ co ma