18 Sty 2020 (sobota)
13:00
Targ Vinylowy vol.19 / FoodHall

Targ Vinylowy vol.19 / FoodHall

Inne Muzyka Rozrywka

Nowy Rok i nowy Targ Vinylowy.
Pierwsze noworoczne spotkanie już 18 Stycznia na FoodHall Poznań.
Targ Vinylowy to wspaniała okazja wzbogacić kolekcję albo upolować prezent dla najbliższych. Jest to także okazja spotkać się i porozmawiać z ludźmi podobnymi do Nas.
Wszyscy miłośnicy nieśmiertelnego, czarnego krążka przybywajcie do FoodHall Poznań w niedzielę 20.10 już od godziny 13:00

Kilkoro wystawców z Polski zapewni wybór pośród kilku tys. tytułów z różnymi gatunkami muzycznymi. Będzie sporo rocka, jazzu, popu, ale nie zabraknie też hip-hopu, muzyki filmowej ,czy klubowej. Dodatkowo w skrzynkach można spotkać nowe wydania oraz płyty CD. Zapraszamy więc do szperania, kupowania i wymieniania czarnego złota.

Zapewniamy przyjazny klimat oraz dużo muzycznych doznań.
______________

KONTAKT
media / współpraca / wystawcy / inne
[email protected]

Lokalizacja:
FoodHall Poznań
ul. Dworcowa 1
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 23 Sie
10:00

Wraz z Miastem Poznań oraz współorganizatorami serdecznie zapraszamy na animacje i edukacyjne atrakcje dla dzieci i dorosłych uwieńczone rejsami motorówką po rzece Warcie. !! Dzieci: Podczas zabawy edukacyjnym kołem najmłodsi

28.08 - 30.08

Druga edycja autorskiej imprezy ekipy ConTrust - spotkajmy się ponownie w wyjątkowej przestrzeni, jaką daje szkoła teatralna "Łejery" wraz z pobliskim parkiem Cytadela! Wyczekujcie szczegółów!