7 Kwi 2020 - 7 Kwi 2020
19:00
Miami Horror / 7.04 / Klub U Bazyla

Miami Horror / 7.04 / Klub U Bazyla, Poznań

Koncerty

Miami Horror po raz pierwszy w Polsce! Australijska grupa na początku kwietnia odwiedzi Poznań i Warszawę w ramach swojej europejskiej trasy.

7.04.2020 g. 19:00
Poznań /

8.04.2020 g. 19:00
Warszawa /

Bilety:
69 –

75 –
,
, eventim, Media Markt
85 – w dniu koncertu

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody:

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Miami Horror (Australia)

Założony na początku jako projekt solowy Benjamina Planta, Miami Horror tworzy hybrydę muzyki tanecznej i klasycznego rocka z lat 70. I 80. Zespół oświadczył niedawno, że pracuje nad swoją trzecią płytą, dzieląc się z fanami singlem „Luv is Not Enough”. Utwór stworzony z urzekającymi, gościnnymi wokalami Clear Mortifee, jest kompozycją dla Miami Horror charakterystyczną: napędzana przez subtelną linię basu wciąga słuchacza w swój relaksacyjny klimat. Premiera nowego wydawnictwa grupy datowana jest na koniec 2020 roku, lecz część piosenek z tego materiału na pewno będzie można usłyszeć na polskich koncertach!

”Luv is Not Enough”

”Sometimes”
____________________________________________________
Wpadaj na Instagram

Polub nasz profil

Lokalizacja:
Klub U Bazyla
ul. Norwida 18A
Poznań

Polecamy także:

piątek, 4 Gru
20:00

Przez 30 lat śpiewała na scenie z Jamesem Brownem. Cały czas jest głównym głosem zespołu Maceo Parkera! Bogini Soulu – bo tak jest nazywana – przedstawi wam swoje muzyczne dziedzictwo