IRA Akustycznie

Koncerty

IRA jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów lat 90., mający na koncie trzy złote płyty i jedną platynową. Grupa pochodzi z Radomia, zadebiutowała w 1988 roku na festiwalu w Opolu, a dwa lata później ukazał się jej debiutancki album “IRA”.

Przełom w karierze grupy nastąpił w 1991 roku, wraz z ukazaniem się płyty “Mój dom”, która pobiła wszelkie rekordy popularności. Kolejne lata były pasmem sukcesów, co potwierdziła płyta “1993” i wspólny koncert z grupą Aerosmith w Polsce.

W ubiegłym roku zespół obchodził jubileusz 30 lecia. Koncert IRA AKUSTYCZNIE jest podsumowaniem działalności zespołu , w którym prezentują swoje największe hity w salach koncertowych.

Lokalizacja:
Aula UAM w Poznaniu
ul. Wieniawskiego 1
Poznań

Polecamy także:

piątek, 21 Lut
19:00

Elisso VIRSALADZE - fortepian, Ariel ZUCKERMANN - dyrygent Orkiestra Filharmonii Poznańskiej Program: Robert Schumann, Koncert fortepianowy a-moll op. 54 Gustav Mahler, I Symfonia D-dur Tytan

środa, 26 Lut
20:00

Anawa 2.0 to nowy projekt Maćka Lipiny, który po solowej płycie „Ścigany” rejestruje nowy materiał na kolejny album. Maciej mając okazję współpracować z Janem Kantym Pawluśkiewiczem, zauroczony albumem Anawy z