17 Lis 2019 (niedziela)
11:45
Warsztat Manipulacji tkanin

Warsztat Manipulacji tkanin

Warsztaty

Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim Warsztacie Dominiki Syczyńskiej DOMINIKA SYCZYNSKA. Zajęcia przeznaczone są dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne tkaniny!

Program:

Podczas warsztatów kursanci nauczą się kluczowych technik szycia smocking’u tkanin i odszyją własne próby materiałów metodą: • lozenge, arrow, basket,diamnd ,octagon, waves, stars, coblestones, leaves, hearts, bows, bricks.

Smocking jest bardzo rozbudowaną techniką, która pozostawia projektantowi duże pole do eksperymentowania z tkaniną. Za pomocą licznych, ręcznych przeszyć materiału i plisowania tworzy się niesamowite, strukturalne tkaniny. Spektakularne efekty użycia tego sposobu manipulacji tkaniny można podziwiać w kolekcjach Miu Miu, Chanel, Alexander McQueen, czy Noir Kei Ninomiya.

Kurs stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin.

Prowadząca: DOMINIKA SYCZYNSKA- projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Zwyciężczyni 8 edycji Fashion Designer Awards, Absolwentka krakowskiej SAPU oraz kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin i zdobień. Dominika Syczyńska brała udział w drugiej edycji programu Project Runway TVN, ubierała gwiazdy do programu The VOICE America i Polska, jej prace były publikowane w VOGUE UK, Elle UK, Glamour. Dominika obecnie rozwija autorską markę, działającą pod jej imieniem i nazwiskiem.

TERMIN: 17.11.19

ZAPISY TRWAJĄ – https://forma-szkola.pl/zamow-kurs/?id=175&data=2019-11-17

CZAS TRWANIA KURSU: 1 spotkanie / 7 h lekc.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: niedziela
GODZINY: 11:45 – 16:45
LICZBA OSÓB W GRUPIE: 5 – 12
CENA KURSU: 290

Przy zapisie opłata rezerwacyjna 100 zł, wliczana w koszt kursu.
Dla naszych stałych kursantek i kursantów rabaty.

W cenie kursu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały (w tym tkaniny) .

Lokalizacja:
FORMA Poznańska Szkoła Konstrukcji Ubioru
ul. Wrocławska 21/11

61-838 Poznan

Polecamy także:

27.06 - 29.06

Czerwiec za pół roku, ale już teraz zapraszam na niezwykłe wydarzenie! Do Poznania przyjadą dwie fantastyczne tancerki i obie poprowadzą warsztaty. To będzie niesamowity przedłużony weekend, podczas którego będziecie się

sobota, 6 Cze
10:00

Jak przygotować rower do dłuższej wycieczki? Co musimy sprawdzić i wyregulować, żeby cieszyć się bezpieczną jazdą na rowerze? Zapraszamy na warsztaty z Michałem Kosickim, na których nauczycie się podstaw konserwacji

niedziela, 7 Cze

UKULELE WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKÓW POZNAŃ - DRUGI TERMIN ! Kurs dla początkujących (nigdy nie grających na ukulele ani gitarze) Jeśli Twoim marzeniem od zawsze była nauka gry