Muzyka Polskich Seriali

Koncerty

Start sprzedaży biletów: 21.09.2019

Na ten koncert z pewnością długo czekali sympatycy muzyki filmowej. Tym razem na dużej scenie, przy udziale blisko 70 osobowej Orkiestry Collegium F usłyszymy muzykę z niezwykłych polskich seriali. Oprawie towarzyszyć będą materiały i wizualizacje multimedialne na wielkim kinowym ekranie LED.

W repertuarze koncertu usłyszymy muzykę z polskich seriali, począwszy od pereł z lat 50, a skończywszy na współczesnych dużych produkcjach. Nie zabraknie tytułów takich jak: „Czterdziestolatek”, „Janosik” „Stawka większa niż życie”, „Wojna domowa”, „Wakacje z duchami”, „Czterej pancerni i pies”, „Czas Honoru” i wiele innych.

„Muzyka Polskich Seriali” przywróci nam wiele wspomnień i wzbudzi szereg emocji z młodzieńczych lat. Wcielimy się w postać brawurowego Janosika, będziemy ratować świat w roli porucznika Hanssa Klosa, a z porucznikiem Borewiczem rozwiążemy niejedną kryminalną zagadkę z czasów PRLu. Czterdziestolatkowie wczują się w rolę inżyniera Karwowskiego i kto wie, może na scenie pojawi się sam Szarik.

„Muzyka Polskich Seriali” wskrzesi na nowo dawne, ale i dzisiejsze kadry z życia niezwykłych polskich telewizyjnych bohaterów i bohaterek. Nie może Ciebie tam z nimi zabraknąć.

Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP)
Głogowska 14
Poznań

Polecamy także:

niedziela, 15 Mar
18:00

Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert pt. Wizje ulotne. Już 15 marca, o godzinie 18:00 w Auli Uniwersyteckiej wystąpi znakomity skrzypek Krzysztof Polonek. Artysta jest obecnym koncertmistrzem jednej z najlepszych

wtorek, 31 Mar
20:00

Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavymetalowa petarda, która rozrusza nawet nieboszczyka! A miano oficjalnego tribute bandu Iron Maiden zobowiązuje!Ich występy to także spektakularne sceniczne show, które aż kipi od emocji.

czwartek, 15 Paź

Agencja artystyczna OSKAR oraz Klub u Bazyla zapraszają na koncert grupy ARENA z okazji 25-lecia istnienia zespołu. Październikowa trasa promować będzie także nowy krążek zespołu zatytułowany “The Theory of Molecular

niedziela, 5 Kwi
19:00

Koncert odbędzie się w ramach trasy „Jasna” promując debiutancki album wokalistki. Będzie to spotkanie luzofońskich inspiracji z polską melancholią i wrażliwością.Usłyszymy autorskie kompozycje Oli w aranżacjach aranżacjach portugalskiego gitarzysty –