Poznańskie Targi Piwne & Street Food Spot 2019

Inne Rozrywka

W tym roku już po raz siódmy zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie jakim są Poznańskie Targi Piwne & Street Food Spot! Ponownie będzie to okazja do spotkań z przyjaciółmi przy dobrym piwie.

Na Poznańskich Targach Piwnych każdy, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z piwem, czy od lat interesuje się tematem, znajdzie coś dla siebie. Możliwość rozmowy, wymiany doświadczeń, degustacji, a także ciekawe prelekcje i koncerty – to wszystko przeplata się tworząc niesamowitą atmosferę wydarzenia.

Street Food Spot to wydarzenie, gdzie będzie można dobrze zjeść. Bogata oferta jedzenia ze wszystkich stron świata doskonale uzupełni szeroką ofertę browarów. W końcu do dobrego piwa potrzebne jest i dobre jedzenie!

Wśród wystawców znajdziecie ponad 80 przedstawicieli branży alkoholi kraftowych, w tym ponad 60 browarów.

Bilety dostępne w kasie wydarzenia podczas trwania imprezy oraz w przedsprzedaży. O starcie przedsprzedaży będziemy informować.

Ceny biletów:
– bilet jednodniowy – 20 zł
– karnet trzydniowy – 35 zł*
– dzieci 8-17 lat – 12 zł
– dzieci do lat 7 – za darmo

————————————
*KARNETY DOSTĘPNE JEDYNIE W PRZEDSPRZEDAŻY. Zakup karnetu wiąże się z założeniem opaski (przy pierwszym wejściu na Targi) uprawniającej do wejścia na teren Targów przez 2 dni ich trwania. Opaska musi znajdować się przez ten czas na ręce właściciela karnetu. Opaski rozcięte lub rozerwane nie będą akceptowane przy wejściu.
————————————

Wydarzenia odbywać się będą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Poznań, Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego)

Więcej informacji na:
http://facebook.com/targipiwne

Strona główna

FAQ:

FAQ – Targi 2019

Lokalizacja:
Poznańskie Targi Piwne
Głogowska 14

60-734 Poznan

Polecamy także:

03.12 - 06.12

Już teraz zapraszamy na CAVALIADA Poznań 2020 – niezwykłe widowisko sportowe i wielkie święto jeździectwa, które odbędzie się po raz XI na Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 3-6.12.2020. CAVALIADA to

29.06 - 03.07

Masz dość siedzenia w domu? My też! Dlatego zapraszamy na bezpieczne wakacje z Happy Squirrel. Z nami nauczysz się nowych słówek, spędzisz czas na świeżym powietrzu i po prostu będziesz