Kobiecy Punkt Jedzenia – kolacja charytatywna

Inne

Pod koniec sierpnia zapraszamy do restauracji Concordia Taste na charytatywną kolację, podczas której w roli głównej wystąpią kobiety! Będą gotować, inspirować, opowiadać i pokazywać, że mogą wszystko i wszędzie! ️

Profesjonalna gastronomia to wciąż obszar zdominowany przez mężczyzn. To oni na ogół pełnią rolę Szefów Kuchni, wygrywają najważniejsze konkursy kulinarne i zabierają głos w istotnych kwestiach związanych z gotowaniem.

A przecież kobiet w gastronomii nie brakuje i wiele z nich zachwyca swoim talentem, energią, kreatywnością i osobowością. Do tego ich propozycje kulinarne mają swój niepowtarzalny charakter i smak!

To właśnie z potrzeby pokazania kobiecych osobowości w gastronomii powstał pomysł na „Kobiecy punkt jedzenia”. W Concordia Taste podczas jednego wieczoru spotka się sześć utalentowanych kobiet, które pokażą, że w profesjonalnej kuchni kobiecy głos jest jak najbardziej słyszalny i zauważalny!

️ Kobiety to znane szefowe kuchni: Maria Przybyszewska Cafe Bar Hawana, Warszawa), Justyna Słupska Kartaczowska (restauracja jadka, Wrocław), Katarzyna Daniłowicz (Olszewskiego 128, Wrocław), Malika Szyc Juchnowicz (Malika, Gdynia), Kasia Górczyk Bąk (Concordia Taste, Poznań), Ewelina Gracz (Restauracja Nadzieja JE SUS, Poznań). Każda z nich przygotuje jedną potrawę, w której pokaże swój talent i kreatywność.

BILETY: Bit.ly/KobiecyPunktJedzenia

Za pairing win będzie odpowiadać Kamila Dzierżawska (Pałac Mała Wieś 1786 – Hotel / Restauracja Stara Wozownia / Nowa Oranżeria, Warszawa)

Partnerem kolacji jest Fundacja “Kosmos dla Dziewczynek”, wspierająca rozwój małych kobiet już od najmłodszych lat. Podczas kolacji odbędzie się licytacja, z której dochód zostanie przekazany właśnie na rzecz Fundacji.

Wydarzenie poprowadzi Małgorzata Minta | Minta Eats

Partner merytoryczny: Fundacja KOSMOS | Partner główny: Tom-Gast | Partner mediany: Food Service, OUI CHEF, Poradnik Restauratora, Poznański Prestiż | Partnerzy: Mercure Poznan Centrum, Centrum Wina, TERROIRyści – WINA PRAWDZIWE, Lech Poznań, Frant, Bidfood Farutex.

Lokalizacja:
Concordia Taste
Zwierzyniecka

60-813 Poznan

Polecamy także:

środa, 12 Lut

Akademia kulinarna SPOT. to EAT zaprasza warsztaty wiedzy o winie. Skierowane są one do wszystkich wielbicieli wina, którzy pragną uporządkować swoją dotychczasową wiedzę. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: co ma wpływ

sobota, 8 Lut
11:45

Po projekcji odbywają się warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Podczas zajęć często wykorzystywane są materiały podlegające recyklingowi, co

27.01 - 31.01

Zapraszamy na Babskie Ferie w Szkole Tańca BORN TO DANCE w Poznaniu ! 10 godzin tańca z 7 instruktorami BORN TO DANCE za jedyne 149 PLN ! Dla każdego kto