1 Wrz 2019 (niedziela)
19:00
Agron Peni | Poznań (Akademia Gitary: festiwal)

Agron Peni | Poznań (Akademia Gitary: festiwal)

Inne Muzyka

XII EDYCJA Festiwalu Akademia Gitary
Agron Peni | 01.09 | 19:00

WSTĘP WOLNY

Agron Peni (Kosowo) | Jako syn muzyka, od najmłodszych lat interesował się flamenco. Po zakończeniu studiów na Akademii Sztuki w Prishtinie, skupił się na rozwijaniu swojej pasji. Założył zespół Latino Band, łączący tradycyjną bałkańską muzykę z muzyką latynoską oraz flamenco. Bardzo szybko zyskali rozgłos nie tylko w Kosowie, ale i w Państwach Europy Południowej. Ich muzyka, będąca fuzją trzech stylów muzycznych, jest wyjątkowo energiczna, pobudzająca i hipnotyzująca. Podczas festiwalu Agron Peni wystapi w kwartecie.

Akademia Gitary: festiwal | Festiwal Akademia Gitary to wydarzenie wyjątkowe. Od ponad dekady wpisuje się w wielkopolski kalendarz muzyczny jako pozycja obowiązkowa dla miłośników gitarowego brzmienia. Akademia Gitary to nie tylko koncerty czy inicjatywy edukacyjne i społeczne, ale również nadzwyczajna okazja do podjęcia swoistego dialogu między publicznością a muzykami wielu pokoleń i narodowości.

Szczegóły na: akademiagitary.pl
#SczytBałkanówZachodnich
#poznanwspiera

Lokalizacja:
KontenerART
Ewangelicka
Poznań

Polecamy także:

19.01 - 17.02

Zaawansowany kurs dla osób pracujących w branży winiarskiej i gastronomii oraz dla niezwiązanych z branżą miłośników wina. Kierowany do osób, które chcą pogłębić wiedzę winiarską. Kurs szczegółowo porusza tematykę uprawy