7 Wrz 2019 - 8 Wrz 2019
10:00

Festiwal Herbaty Zaparzaj!

Festiwal Inne Konferencja Kultura i sztuka Warsztaty

7- 8 września zapraszamy na jubileuszową, piątą edycję Festiwalu Herbaty Zaparzaj! w tematyce spokoju i herbaty japońskich.

Na Zaparzaj! znajdzie się coś dla każdego! Nie ważne czy jesteś herbacianym pasjonatem wypijającym hektolitry herbaty dziennie czy może sporadycznie lubisz wypić kubek tego dobrego napoju!

W programie:
– prelekcje
– pokazy
– degustacje
– warsztaty
– wystawcy

Poznański Festiwal Herbaty Zaparzaj! organizowany jest z wielu powodów, których źródło tkwi w pasji do herbaty, jej różnorodności i nieograniczonych możliwościach jej przygotowania. Z niej zrodziło się pragnienie, by w tym regionie Polski dać możliwość herbacianym pasjonatom, i nie tylko, na spotkanie, wspólne parzenie i picie herbaty, wymianę herbacianych doświadczeń i myśli.

Do zobaczenia przy czarce herbaty!

Więcej informacji na www.zaparzaj.pl

Lokalizacja:
Ogród Botaniczny UAM
Dąbrowskiego 165

60-594 Poznań

Polecamy także:

16.04 - 19.04

Trzecia edycja festiwalu, który łączy naukowe spojrzenie na komiks z jego popularną - konwentową formą. Tradycyjnie nie zabraknie mnóstwa gości, wystaw, wydarzeń, atrakcji oraz darmowych komiksów.

07.03 - 08.03

Masz Apetyt na... Poznań? Lokalne restauracje, dania inspirowane kulturą i kuchnią różnych krajów i kontynentów, ryneczek ze zdrową żywnością czy też strefa piw rzemieślniczych. Brzmi smacznie? Już w marcu 2020

14.02 - 16.02

8. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to podróż dookoła Świata w jednym miejscu - podczas festiwalu i targów Turystyczny Tour Salon odwiedzamy wszystkie kontynenty podążając śladami opowieści pasjonatów. Od 14 do