15 Cze 2019 (sobota)
18:00
Cały Łazarz Dancing Queen!

Cały Łazarz Dancing Queen!

Inne Rozrywka

Nieważne, czy umiecie tańczyć, czy nie, czy macie kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat – to wydarzenie idealne dla Was!

Zapraszamy wszystkich 15 czerwca od godziny 18:00 do parku Wilsona, gdzie razem zabawimy się w rytmach swingu Muzykę na żywo wykona dla nas Happy Jazz Band , a podstawowych kroków nauczy super ekipa ze SWING CRAZE.

Oprócz dzikich tańców podczas wydarzenia odbędzie się również konkurs na najlepszy strój retro szczegóły już wkrótce zamieścimy w poście, ale już teraz zdradzimy, że przygotowaliśmy słodkie nagrody do wykorzystania w Pączuś i Kawusia.

Kiedy już zaczniemy opadać z sił po dłuższym czasie zabawy zaprosimy Was na drobny poczęstunek, by naładować baterie i móc dalej tańczyć aż do zmroku Nie musicie się jednak obawiać ciemności – teren do tańczenia zostanie oświetlony klimatycznymi girlandami z żarówkami.

Projekt zrealizowany ze środków finansowych Miasto Poznań pozyskanych w konkursie Centrum Warte Poznania #cwp2019 #poznanwspiera

Zależy nam, aby poprzez wydarzenie mieszkańcy Łazarza poznali się i zintegrowali Dlatego też nie krępujcie się przyjść sami, jeśli nie macie partnera/partnerki do tańca (stworzymy tradycyjne kółeczko do tańczenia), albo nie umiecie tańczyć (my też totalnie nie umiemy), albo jesteście starsi/niepełnosprawni (zawsze możecie wysłuchać koncertu i zintegrować się z nami podczas poczęstunku).

Do zobaczenia!

Lokalizacja:
Park Wilsona w Poznaniu
Głogowska

60-767 Poznan

Polecamy także:

28.08 - 30.08

Druga edycja autorskiej imprezy ekipy ConTrust - spotkajmy się ponownie w wyjątkowej przestrzeni, jaką daje szkoła teatralna "Łejery" wraz z pobliskim parkiem Cytadela! Wyczekujcie szczegółów!

03.09 - 04.09

Studenckie Koło Naukowe Historyków UAM zaprasza na interdyscyplinarną, studencko-doktorancką konferencję naukową Wojna niejedno ma oblicze. Świat w ogniu – lata 1937-1945! Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 września 2020 roku

24.04 - 25.04

Zapraszamy do udziału w Targach LOOK - 24-25.04.2021! Niektórzy z Was są z nami już od dwóch dekad, za co serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że znów będziemy zaskakiwać! Kolejna edycja