16 Cze 2019 (niedziela)
15:00
Warsztaty kulinarne_wegańska kuchnia azjatycka

Warsztaty kulinarne – wegańska kuchnia azjatycka

Warsztaty

Akademia Kulinarna SPOT. to EAT zaprasza na wegańskie warsztaty kuchni azjatyckiej. Razem z Sandrą Sowińską przeniesiemy się w świat oryginalnych azjatyckich dań i aromatów.

Na warsztatach wspólnie przygotujemy:
Na warsztatach wspólnie przygotujemy:
Moo Manao – sałatka ze smażonymi boczniakami
Pad Thai – tajski, smażony makaron z woka
Banh Mi – wietnamska bagietka z piklami, klopsikami, majonezem kolendrowym i pasztetem
Tofu w sosie gochujang
Massaman Curry – tajskie curry z grzybami shiitake i ziemniakami na mleku kokosowym
Khao pad – smażony tajski ryż
Sałatka z makaronem soba, piklowanymi grzybami shimeji i nori
Pikle z ogórka
Mango sticky rice (khao niew mamuang)– słynny deser z ryżem, mlekiem kokosowym i mango

Termin warsztatów:
16 czerwca (niedziela) godz. 15:00 – 18:00
Cena: 170 zł
Zapisy po adresem: [email protected]
Liczba miejsc ograniczona.

Sandra Sowińska – pasjonatka dobrego smaku i autentyczności w gotowaniu. Gotuje od kiedy pamięta, wychowała się w kuchni, w restauracji rodziców. Podróżuje po całym świecie, jednak największą miłością darzy Azję, gdzie poznawała sekrety kuchni Tajlandii, Wietnamu, Japonii, Korei i Filipin. Fotografka dziecięca w dzieciakislodziaki.pl. Poza kuchnią, fotografią i podróżami, trenuje crossfit, tańczy latino i nałogowo czyta dobre książki. Zdjęcia z jej kulinarnych podróży możecie śledzić na instagramie – thai dragon lover.

Z dniem 1.04 Akademia Kulinarna SPOT. to EAT dołączyła to projektu Less Plastic. Od tego dnia nie używamy jednorazowych opakowań plastikowych.

Lokalizacja:
SPOT
Dolna Wilda 87
Poznań

Polecamy także:

sobota, 11 Lip
11:00

“W rytmie dziecka”, to warsztat pracy z ciałem, najpierw ciałem rodzica, by poczuł, przypomniał sobie, co się z nim dzieje, gdy porusza się w sposób, właściwy jego dziecku, potem z

sobota, 24 Paź

Jak połączyć komiks i tradycyjną technikę druku, jaką jest linoryt? Tego dowiecie się na warsztatach, gdzie pod okiem profesjonalistów stworzycie matrycę, nałożycie farbę i wydrukujecie „komiks” na prasie drukarskiej. Grupa

sobota, 8 Sie
10:00

Zajęcia improwizacji tanecznych i tańca kreatywnego z elementami Terapii Tańcem, adresowane do OSÓB DOROSŁYCH, którym w tańcu towarzyszyć mogą DZIECI w wieku do ok. 1 roku (najlepiej takie „nieuciekuszki” jeszcze).