WARSZTATY BĘBNIARSKIE – Maganda Shakul (Uganda)

Warsztaty

Maganda Shakul to 25-letni artysta o wielu twarzach, członek zespołu Nilotika Cultural Ensemble. Specjalizuje się w perkusji, tworzy modę, zajmuje się produkcją wizualną i audio. Urodził się i wychował w Kampali w Ugandzie. Maganda zetknął się z szerokim spektrum sztuki undergroundowej oraz społecznościami Kampali (Uganda), zdobywając umiejętności w budowaniu wspólnot i realizacji projektów społecznych.

Maganda Shakul poprowadzi warsztaty perkusyjne, które są wciągającym sposobem na poznanie żywego dziedzictwa kulturowego muzyki ugandyjskiej. Uczestniczki i uczestnicy przejdą praktyczne szkolenie z zakresu tradycyjnej ugandyjskiej gry perkusyjnej.

Będzie to okazja do poznania i nauczenia się różnych wzorców oraz rytmów perkusyjnych, a tym samym szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i wgląd w bogate tradycje rytmiczne Afryki Wschodniej.
Warsztaty są przeznaczone dla każdego poziomu umiejętności, bez ograniczeń wiekowych.
Miejsce: Dziedziniec Zamkowy

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Dziedziniec Zamkowy


Leave a Reply

Polecamy także: