Ewa Błachnio

Kabaret / Stand-up

Śmiech to zdrowie! Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie zapraszają 26 października na godz. 18:00 na wieczór pełen śmiechu. Wystąpi przed Państwem Ewa Błachnio. Aktorka i stand-uperka, od czasów Kabaretu Limo związana jest z licznymi projektami estradowymi, teatralnymi i telewizyjnymi (ostatnio m.in. Fakty Autentyczne, Kabaret na Żywo). Obecnie w trasie ostatecznej programu stand-upowego Apokalipsy nie będzie…! I można by było mówić o tym długo, ale powiemy tylko, że przed Państwem naprawdę bardzo fajny wieczór, o którym Janek z Płońska napisał naprawdę bardzo fajny!, a Krystyna z Mławy nie napisała nic, bo nie była, ale ponoć do tej pory żałuje – nie bądź jak Krystyna i przyjdź!
Ewa Błachnio Apokalipsy nie będzie…
26.10.2024 r., godz. 18:00
Sala widowiskowa
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 16 w Suchym Lesie
Bilety: 80 zł / 60 zł do nabycia na www.bilety24.pl oraz w sekretariacie CKiBP

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

sobota, 26 paź
18:00

Śmiech to zdrowie! Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie zapraszają 26 października na godz. 18:00 na wieczór pełen śmiechu. Wystąpi przed Państwem Ewa Błachnio. Aktorka i stand-uperka, od