Kino bez barier: Chłopi

Kino

Film „Chłopi”. Czas trwania 1 godzina, 56 minut
Kraj produkcji: Polska, Litwa, Serbia, gatunek: animacja, dramat.
Film zrobiony techniką animacji. Opowiada o tragicznej miłości i życiu w małej wiejskiej społeczności. Poznajemy losy rodziny Borynów i pięknej Jagny. W tle zmieniają się pory roku.
Język: polski z polską audiodeskrypcją.
Pokaz w czwartek 29 lutego także z tłumaczeniem na Polski Język Migowy.
CHŁOPI, reż. DK Welchman, Hugh Welchman, Polska, Serbia, Litwa 2023, 114′

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

sobota, 20 lip
12:15

Kasia i Robert sprzedają dom oraz wszystko, co posiadają, żeby wraz z trójką dzieci ruszyć kamperem w podróż życia i móc budować głębsze relacje w rodzinie. Wolność, którą zyskali, staje

środa, 24 lip
15:45

Pod wpływem nagłego impulsu Andrew Blake (John Malkovich) podejmuje pracę lokaja we francuskim dworku. Jego życie nabiera nieoczekiwanego obrotu, gdy musi poradzić sobie z ekscentrycznym zachowaniem jego właścicielki, w którą

sobota, 3 sie
14:00

„Caravaggio – dusza i krew” to poruszająca podróż przez życie, twórczość i udrękę Michelangela Merisiego (1571–1610), jednej z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych postaci w historii sztuki.Reżyseria: Jesus Garces LambertCzas trwania: