WAKACJE NA DWORZE „Łowca na tropie owadów” Fundacja Sztuka Ciała, Warszawa – spektakl sensoryczny

Spektakle

Piękne i straszne, urocze i odrażające, pożyteczne i niebezpieczne…Dotychczas odkryto cztery miliony gatunków owadów, a to wciąż nie wszystkie! Ich świat pełen jest zwyczajów i doświadczeń, które nie mieszczą się w ludzkich głowach. A gdyby ruszyć za nimi tropem, stanąć z nimi oko w oko? Czy odpędzicie od stołu muchę swojej wielkości? Czy tak łatwo przyszłoby Wam zabicie komara? Czy motyl Waszego wzrostu budziłby zachwyt czy lęk?
A może zobaczycie świat złożony jak mozaikowe oczy, dostrzeżecie w komarze coś więcej niż krwiopijcę, posmakujecie życia odnóżami, nauczycie się od ćmy jak co dzień odpoczywać?
Aktorzy ubrani w zjawiskowe kostiumy wcielą się w ćmę, komara, muchę.. i poprowadzą w sensoryczny świat owadów. Wytężcie swoje zmysły: węch, dotyk, wzrok, słuch oraz… poczucie humoru. Przewodnikiem w tej przedziwnej podróży będzie Tropiciel Owadów, ekscentryczny podróżnik, entomolog-amator.
Miejcie się na baczności, bo oprowadzając po ścieżkach wiedzy często zapuszcza się on w bezdroża fantazji i niedorzeczności.
Reżyseria i scenariusz: Katarzyna Markowska
Kostiumy: Katarzyna Markowska
Występują: Katarzyna Markowska, Anna Ługowska, Agata Brzozowska- Kaźmierska, Irek Wojaczek

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Dziedziniec Zamkowy


Leave a Reply

Polecamy także:

sobota, 12 paź
16:00

Odkryj korzenie baśni Piękna i Bestia w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź!Piękna i Bestia w oryginalnej adaptacji Teatru Cortiqué to powrót do znanej na całym świecie legendy o potędze miłości, która

piątek, 4 paź
19:00

Deszczowa piosenkaMusicalHollywood, lata 20. XX wieku, czas intensywnego rozwoju kinematografii. Don Lockwood jest jedną z najpopularniejszych gwiazd kina i stoi u szczytu kariery – ma pieniądze, wygląd amanta, tłumy wielbicieli,

czwartek, 28 lis
19:00

Drogi Evanie HansenieMusicalScenariusz – Steven LevensonPiosenki – Benji Pasek i Justin PaulTłumaczenie – Lesław Haliński (libretto) i Przemysław Kieliszewski (piosenki)Premiera: 07 września 2024Od lat: 12„Gdybym jutro zniknął, to czy ktoś