Chcę zostać twórcą gier Fortnite | Warsztat | Stary Browar | Animator 2024

Warsztaty

Chcę zostać twórcą gier Fortnite. Warsztat | wiek: 12+, 60’
Atrium +1, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Jeśli myślisz o zostaniu twórcą gier, ale wydaje Ci się to trudne… to masz całkowitą rację. To nie jest zadanie dla każdego. Na spotkaniu pokażę Ci jak w trzy miesiące stworzyliśmy StoryHunt: Poznan – grę opartą na silniku Fortnite, w którą obecnie grają dziesiątki tysięcy osób. Dowiesz się, jak połączyliśmy historie poznańskich legend w immersyjny świat oraz co potrzeba, aby gra stała się sukcesem.

Piotr Buczkowski jest artystą i dyrektorem artystycznym z Poznania, specjalizującym się w technologiach wirtualnych. Posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży kreatywnej i skupia się na tworzeniu grafiki i mocnej estetyce wizualnej. Buczkowski jest laureatem nagród w międzynarodowych konkursach z zakresu designu, opakowań i sztuki. Prowadzi studio kreatywne TATO, które tworzy doświadczenia interaktywne, animacje 3D i zwiastuny dla marek i branży gamingowej. Założyciel studia „Realtime Squad” dedykowanego platformie Fortnite, gdzie wraz ze swoim zespołem opracowuje innowacyjne projekty gier. Poza pracą zawodową Piotr jest zapalonym miłośnikiem klocków Lego oraz oddanym mężem i ojcem trójki dzieci.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także: