Warsztaty wokalno-instrumentalne z TRIO LAS LLORONAS

Warsztaty

TRIO LAS LLORONAS
23.06, g. 11 | Sala pod Zegarem
warsztaty wokalno-instrumentalne, bilety: 15 zł

Śpiew, szept czy rap w połączeniu ze slamem poetyckim? Akompaniament gitary, akordeonu, ukulele i klarnetu? Tego można się spodziewać na warsztatach z artystkami, które łączy pasja do socjologii, aktywizmu i sztuki.

Nietypowa mieszanka akustycznych melodii i rytmu to siła Las Lloronas, dzięki której kobiety muzycznie uwodzą publiczność. Sura Solomon (Belgia/USA), Amber in ‘t Veld (Hiszpania/Niderlandy) i Marieke Werner (Niemcy) poznały się wiele lat temu, a połączyła je pasja do socjologii, aktywizmu i sztuki, przekształcona potem w muzykę. Twórczość kobiet odzwierciedla ich doświadczenia i pochodzenie. Artystki łączą różne tradycje muzyczne ze slamem, tworząc kameralną, wielojęzyczną poezję feministyczną. Przy akompaniamencie gitary, akordeonu, ukulele i klarnetu, Las Lloronas komponują zachwycającą polifonię tradycyjnej muzyki hiszpańskiej, klezmerskiej, fado, bluesa i slamu.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także: