Non inclusive/ Tosia Brzozowska/ Marcin Brzozowski / Kacper Stich Pawlicki

Spektakle

Teatralna mikropowieść o relacji 46-letniego ojca i 18-letniej córki oraz ich relacjach z miejscami podróży i światem, budowanymi w trakcie wypraw odbywanych w formie turystyki niezorganizowanej.

Spektakl stworzony przez ojca i córkę̨ wokół tematu wspólnych, dalekich i bliskich podroży, doświadczanych jako nieprzewidywalna, oparta na bezinteresownej gościnności droga, której celem jest zawsze miejsce startu – Miasto Łódź. Opowieść o dorastaniu, relacji córka – ojciec, o specyfice budowania i postrzegania świata, którego nie formatują kreowane i narzucane przez prawa rynku potrzeby i wzorce zachowań. W odniesieniu do wspólnych wspomnień́ o nieoczekiwanych wyjazdach bez planu chcieliśmy zbadać́ jak bardzo współczesna turystyka instrumentalizuje doznania, redukuje szansę doświadczenia świata i nieoczywistej bliskości wynikającej ze spotkania i budowania bezinteresownej relacji z innymi, obcymi, nieznajomymi.
„Jesienią 2023 roku staraliśmy się łapać ulotne chwile zbierając wspomnienia i myśli o naszych podróżach i turystyce niezorganizowanej, a także próbując być ze sobą blisko w czasie, kiedy ścieżki naszych podróży nieuchronnie się rozchodzą. W efekcie powstał kameralny spektakl teatralny non inclusive”
Tosia Brzozowska/Marcin Brzozowski/Kacper Stich Pawlicki

Wydarzenie w ramach Alternatywnej Szkoły Teatru, Kultury i Języka

Bilety w cenie: 20 zł, 10 zł (senioralny), dla uczestników warsztatów wstęp bezpłatny

Projekt realizowany dzięki dobrej woli narodu i rządu Tajwanu

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

niedziela, 10 lis
17:00

VirtuosoMusicalScenariusz, muzyka i słowa – Matthew HardyTłumaczenie – Lesław Haliński (libretto), Przemysław Kieliszewski (teksty piosenek)Współpraca – Brian KiteOrkiestracja i aranżacje wokalne – Andrew FoxPremiera: 12 września 2020Ignacy Jan Paderewski.Polityk. Premier.

niedziela, 13 paź
11:00

Odkryj korzenie baśni Piękna i Bestia w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź!Piękna i Bestia w oryginalnej adaptacji Teatru Cortiqué to powrót do znanej na całym świecie legendy o potędze miłości, która