JOGA RODZINNA / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2024

Spektakle

Zapraszamy was na poranne wygibasy dla wszystkich dzieci od trzeciego roku życia i bliskich im dorosłych.

Znajdźcie czas dla siebie, pobądźcie razem, blisko. Będzie dużo zabawy, troski o siebie nawzajem i wsłuchiwania się w to, jak oddycha nasze ciało. Przez tę praktykę poprowadzi Was Agata Drwięga, która zarówno teatr, jak i jogę ma w swoim krwioobiegu. Złapcie oddech pomiędzy festiwalowymi wydarzeniami i wskakujcie z nami na matę!
Rekomendowany wiek widzów
3+

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

środa, 16 paź
19:00

Muzyka: Alan MenkenLibretto: Glenn SlaterPrzekład: Jacek Mikołajczyk„Jeżeli coś nas porusza, to dlaczego mielibyśmy mówić o tym szeptem?”. Tak twierdzi jedna z zakonnic, bohaterek naszego musicalu i to właściwie jego motto.

niedziela, 13 paź
17:00

SPEKTAKLENowe Szaty Króla | Teatr AvatarBarwny, dynamiczny i przewrotny spektakl Teatru Avatar "Nowe Szaty Króla" łączy klasyczne teksty Andersena ze swingowymi choreografiami. Widowisko skomponowane z kontrastujących ze sobą smaków wzmacniających

poniedziałek, 21 paź
09:30

Pomysł i reżyseria: Viktor DavydiukKompozytor: Gabriel KaczmarekPremiera – 2024, Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź„Van Gogh” to spektakl baletowy inspirowany życiem i twórczością legendarnego postimpresjonisty. Stworzony przez Davydiuk Dance Company (reżyserem i