WINDA DO NIEBA

Spektakle

Po raz pierwszy w Polsce, głośny Europejski przebój teatralny pt. „Winda do nieba”.

Doskonała komedia Fritza Schindleckera podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!

Przypadkowe cztery osoby zatrzaskują się w windzie – wszyscy w podobnym wieku ale w zupełnie innej sytuacji życiowej, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami.

To co wydarzy się w ciągu dwóch następnych godzin zaważy znacząco na ich przyszłym życiu.

Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów?

Odpowiedzi i poczucia świetnie spędzonego czasu dostarczą Państwu doskonale wykreowane postacie w gwiazdorskiej obsadzie!

„Winda do nieba” to nieprzewidywalna teatralna przygoda, to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy. Wszystko czego potrzeba, ażeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór.

OBSADA:

Urszula: Małgorzata Lewińska/Ewa Lorska

Magdalena: Izabela Bukowska-Chądzyńska/Sylwia Gliwa/Beata Olga-Kowalska

Józef: Jacek Kawalec/Janusz Onufrowicz

Andrzej: Dariusz Kordek/Daniel Zawadzki

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Tłumaczenie: Roman Frankl

Teksty piosenek: Tadeusz Ross

Muzyka: Jacek Zamecki

Scenografia: Paulina Czernek-Banecka

Kostiumy: Katarzyna Kwiecień-Kaniewska

Choreografia: Krzysztof Kris Adamski

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Teatr Muzyczny w Poznaniu
Niezłomnych 1e
Poznań

Leave a Reply

Polecamy także:

niedziela, 7 lip
10:00

Centrum Sztuki Dziecka w PoznaniuCzas trwania: 50 minWiek: od 5 latJak tu zasnąć, gdy tyle się dzieje wokół? Gdy rodzice mówią o niespodziance, o parapet uderzają krople deszczu, a na

poniedziałek, 7 paź
09:30

Odkryj korzenie baśni Piękna i Bestia w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź!Piękna i Bestia w oryginalnej adaptacji Teatru Cortiqué to powrót do znanej na całym świecie legendy o potędze miłości, która

sobota, 21 gru
15:00

Piękna i BestiaMusicalMuzyka – Alan MenkenPiosenki – Howard Ashman, Tim RiceLibretto – Linda WoolvertonTłumaczenie – Małgorzata RyśPremiera: 25 lutego 2023Od lat: 6Dawno, dawno temu, w dalekim kraju, w pięknym zamku,