Koncert Bomsorii Kim Poznań 6 września 2024

Koncerty

Bomsori Kim

Skrzypaczka wyjątkowa

Nie przegap okazji, aby osobiście doświadczyć magii występu Bomsori na żywo! 06 września 2024 r. Bomsori zagra koncert w Auli UAM w Poznaniu. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest LC Pillory we współpracy z Filharmonią Poznańską. To niepowtarzalna okazja, aby cieszyć się wyjątkowym talentem tej wybitnej skrzypaczki w magicznej atmosferze jednej z najpiękniejszych sal koncertowych w Poznaniu. Zarezerwuj swoje bilety już teraz i zanurz się w świat muzyki w wykonaniu Bomsori!

Bomsori, wybitna skrzypaczka, która zaskakuje publiczność swoją wirtuozerią, obecnością sceniczną oraz klarownym, ciepłym tonem. Jej interpretacje nadają każdej wykonanej kompozycji niepowtarzalny charakter. Ta wyjątkowa artystka podbiła serca melomanów na całym świecie.

W lutym 2021 roku Bomsori podpisała ekskluzywny kontrakt z renomowaną wytwórnią Deutsche Grammophon, co stanowiło kolejny kamień milowy w jej karierze. Od tego czasu jej ścieżka artystyczna rozwija się z niezwykłą intensywnością.

Sezon 2023/24 obfituje w niezwykłe wydarzenia dla Bomsori, w tym jej debiutanckie występy na prestiżowych scenach muzycznych, takich jak BBC Proms z BBC Philharmonic oraz w Hollywood Bowl z Los Angeles Philharmonic. Artystka z pewnością zachwyci również publiczność podczas tras koncertowych z takimi zespołami jak m.in.: Tonhalle Orchestra Zürich, Paavo Järvi, Orchestre Philharmonique de Radio France. Nie zabraknie także jej występów w renomowanych salach koncertowych, takich jak Concertgebouw czy Vienna Konzerthaus.

Bomsori ma za sobą występy na najbardziej prestiżowych scenach muzycznych świata, takich jak Złota Sala Musikverein w Wiedniu, Sala Czajkowskiego w Moskwie, Filharmonia Berlińska czy Carnegie Hall w Nowym Jorku. Jej talent i wyjątkowy styl doceniono w wielu międzynarodowych konkursach muzycznych, w tym w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym ARD, Konkursie Czajkowskiego czy Konkursie Skrzypcowym Jeana Sibeliusa.

Bomsori, absolwentka Seoul National University oraz The Juilliard School, doskonaliła swój warsztat pod okiem wybitnych pedagogów. Obecnie używa skrzypiec Guarnerius del Gesù „ex-Moller”, Cremona, 1725, wypożyczonych dzięki hojnym wysiłkom Samsung Foundation of Culture of Korea i The Stradivari Society of Chicago, Illinois.
Kup bilety!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

piątek, 24 maj
19:00

Dénes VÁRJON - fortepianMoritz GNANN - dyrygentOrkiestra Filharmonii PoznańskiejDénes VÁRJON - fortepianMoritz GNANN - dyrygentOrkiestra Filharmonii Poznańskiej*******Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem

wtorek, 21 maj
20:00

Klarnecista, improwizator i kompozytor Paweł Szamburski założył Bastarda Trio we współpracy z Tomaszem Pokrzywińskim (wiolonczela) i Michałem Górczyńskim (klarnet kontrabasowy). To nietypowe zestawienie instrumentów jest źródłem unikalnego, całkowicie nowego brzmienia,