Scena w ruchu: Frajda Granda Bzik // spektakl Kolekttacz

Spektakle

Twórczynie: Kolekttacz

Czas trwania: 45 minut
Wiek uczestników: od 3. roku życia

Zapraszamy Was na niezwykły spektakl o życiu, miłości i relacjach rodzinnych! To spotkanie pełne emocji, zabawy i refleksji nad tym, co nas łączy jako rodziny.

W tej wyjątkowej opowieści odkryjecie, jak wiele niespodzianek i radości kryje się w naszych codziennych relacjach. Wspólnie przeżyjemy chwile spokoju i bliskości, ale także wybuchy śmiechu, drobne nieporozumienia i wzruszenia.

Na scenie zobaczycie trzy niezwykłe artystki, które poprzez swój pełen wdzięku i otwartości występ wprowadzą Was w wielowymiarowy świat rodzinnych relacji. To historia o poszukiwaniu siebie, dojrzewaniu i odkrywaniu, jak wiele piękna drzemie w naszych różnicach.

Twórcy i twórczynie:
Choreografia/reżyseria: Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska, Agnieszka Dubilewicz
Wykonanie: Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska, Aneta Jankowska
Współpraca choreograficzna: Izabela Chlewińska
Przestrzeń: Tomasz Bergmann
Muzyka: Hania Rani + fragment utworu: „Mutant brain”, autor: Sam Spiegel
Kostiumy: Olga Strizhniova, Idalia Mantas
Produkcja: Art Fraction Foundation, Stowarzyszenie Artystów Kolekttacz

Kolekttacz to Paulina Giwer – Kowalewska i Aniela Kokosza. Kolektyw powstał w 2020 roku. Artystki korzystają z narzędzi techniki tańca współczesnego, improwizacji i somatycznych praktyk pracy z ciałem. Tworzą wydarzenia artystyczne, których głównym tematem jest CIAŁO.

Więcej: www.kolekttacz.pl

#ifyouhavebodyyoucandance

BILET powinien mieć każda osoba, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun, opikunka).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowne Widzki, szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

sobota, 8 cze
20:00

„Republika marzeń” na motywach opowiadań Brunona Schulza. Twórczość Brunona Schulza jest dla artystów teatru pokusą i wyzwaniem. W jego opowiadaniach poetyckie słowo kreuje rzeczywistość, konstruując z ulotnych sennych wizji fascynujący,

niedziela, 10 lis
17:00

VirtuosoMusicalScenariusz, muzyka i słowa – Matthew HardyTłumaczenie – Lesław Haliński (libretto), Przemysław Kieliszewski (teksty piosenek)Współpraca – Brian KiteOrkiestracja i aranżacje wokalne – Andrew FoxPremiera: 12 września 2020Ignacy Jan Paderewski.Polityk. Premier.

niedziela, 27 paź
17:00

PippinMusicalMuzyka i słowa – Stephen SchwartzScenariusz – Roger O. HirsonPremiera: 07 września 2019Czas trwania: 150 minut (w tym 1 przerwa)Od lat: Od 13 roku życiaChcesz w życiu zrobić coś wyjątkowego,