KU BLISKOŚCI // ruchowe działanie warsztatowe Kolekttacz

Inne

Twórczynie: Kolekttacz

Czas trwania: 60 minut
Wiek uczestników: od 3. roku życia

Zapraszamy Waszą rodzinę na spotkanie pełne ruchu i świetnej zabawy! Tutaj każdy może być sobą, bez napięcia i sztuczności.
Stawiamy na spontaniczność, współdziałanie i korzystanie ze wszystkich zmysłów. Będziemy odkrywać, że każde ciało jest wyjątkowe i można czerpać z niego radość oraz energię.

Będziemy używać obiektów sensorycznych Intibag – to produkty przeznaczone do stymulacji zmysłów poprzez dostarczanie przyjemnych doznań dotykowych. Mogą być używane w codziennym życiu jako elementy relaksacji i komfortu. Ich wygodne kształty i miękka faktura zapewniają przyjemne doznania i uczucie bezpieczeństwa.

Przyjdźcie i dołączcie do naszej przygody w poszukiwaniu bliskości i radości w każdym ruchu!

Twórczynie:
Kolekttacz

BILET powinna mieć każda osoba, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun, opiekunka).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowne Widzki, szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

piątek, 24 maj
21:00

Gdy zapada zmrok, Zamek zmienia się nie do poznania… Jeśli nie boisz się ciemności, zapraszamy Cię na nocną wędrówkę po zamkowych wnętrzach. Razem poszukamy śladów niezwykłych historii. Zwiedzanie przewidziane dla