Scena w ruchu: Frajda Granda Bzik // spektakl Kolekttacz

Spektakle

Twórczynie: Kolekttacz

Czas trwania: 45 minut
Wiek uczestników: od 3. roku życia

Zapraszamy Was na niezwykły spektakl o życiu, miłości i relacjach rodzinnych! To spotkanie pełne emocji, zabawy i refleksji nad tym, co nas łączy jako rodziny.

W tej wyjątkowej opowieści odkryjecie, jak wiele niespodzianek i radości kryje się w naszych codziennych relacjach. Wspólnie przeżyjemy chwile spokoju i bliskości, ale także wybuchy śmiechu, drobne nieporozumienia i wzruszenia.

Na scenie zobaczycie trzy niezwykłe artystki, które poprzez swój pełen wdzięku i otwartości występ wprowadzą Was w wielowymiarowy świat rodzinnych relacji. To historia o poszukiwaniu siebie, dojrzewaniu i odkrywaniu, jak wiele piękna drzemie w naszych różnicach.

Twórcy i twórczynie:
Choreografia/reżyseria: Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska, Agnieszka Dubilewicz
Wykonanie: Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska, Aneta Jankowska
Współpraca choreograficzna: Izabela Chlewińska
Przestrzeń: Tomasz Bergmann
Muzyka: Hania Rani + fragment utworu: „Mutant brain”, autor: Sam Spiegel
Kostiumy: Olga Strizhniova, Idalia Mantas
Produkcja: Art Fraction Foundation, Stowarzyszenie Artystów Kolekttacz

Kolekttacz to Paulina Giwer – Kowalewska i Aniela Kokosza. Kolektyw powstał w 2020 roku. Artystki korzystają z narzędzi techniki tańca współczesnego, improwizacji i somatycznych praktyk pracy z ciałem. Tworzą wydarzenia artystyczne, których głównym tematem jest CIAŁO.

Więcej: www.kolekttacz.pl

#ifyouhavebodyyoucandance

BILET powinien mieć każda osoba, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun, opikunka).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowne Widzki, szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

piątek, 14 cze
19:00

Deszczowa piosenkaMusicalHollywood, lata 20. XX wieku, czas intensywnego rozwoju kinematografii. Don Lockwood jest jedną z najpopularniejszych gwiazd kina i stoi u szczytu kariery – ma pieniądze, wygląd amanta, tłumy wielbicieli,

poniedziałek, 7 paź
09:30

Odkryj korzenie baśni Piękna i Bestia w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź!Piękna i Bestia w oryginalnej adaptacji Teatru Cortiqué to powrót do znanej na całym świecie legendy o potędze miłości, która

sobota, 8 cze
11:00

Wyobraźcie sobie, że wszyscy jesteśmy równi. Nie ma ładniejszych i brzydszych, głupszych i mądrzejszych, biednych i bogatych, wszyscy są równi, tacy sami. Identyczni! W dodatku musimy tacy być, nie mamy

piątek, 20 gru
19:00

Piękna i BestiaMusicalMuzyka – Alan MenkenPiosenki – Howard Ashman, Tim RiceLibretto – Linda WoolvertonTłumaczenie – Małgorzata RyśPremiera: 25 lutego 2023Od lat: 6Dawno, dawno temu, w dalekim kraju, w pięknym zamku,