Festiwal Fabuły PRZED DEBIUTEM: nocne czytanie studentek(-ów) sztuki pisania UAM

Inne

PRZED DEBIUTEM W RAMACH FESTIWALU FABUŁY
gość specjalny: Ivan Davydenko
Na sztuce pisania (kierunek studiów UAM) dzielimy się tym, co dla nas ważne, co porusza – czasami odważnie opowiadamy o swoim doświadczeniu, czasami skrywamy się za fikcyjnymi postaciami. Zadajemy dużo pytań, udzielamy mało odpowiedzi. Nad niektórymi tekstami pracowałyśmy(-liśmy) podczas zajęć, inne nie zostały jeszcze nigdy odczytane na głos. Napisałyśmy(-liśmy) już wiele – teraz mamy okazję czytać i słuchać. Zapraszamy!

Ivan Davydenko (ur. 1988, w Żytomierzu) – poeta, redaktor. Autor podcastu „Jak zostać Ukraińcem”. W 2022 r. ukazał się jego debiut poetycki „Halal”, za który w 2023 r. był nominowany do Nagrody-Stypendium im. Stanisława Barańczaka, w ramach Poznańskiej Nagrody Literackiej. W tym samym roku otrzymał Nagrodę Poetycką Silesius w kategorii debiut. W maju będzie przybywał na rezydencji literackiej w CK ZAMEK (w ramach Poznańskiej Nagrody Literackiej).
Cena: 7 zł (spotkanie), 40zł (karnet)

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

01.06 - 01.04

HI VIBE to pierwszy w Poznaniu festiwal podziemnej sceny hip hop. Wydarzenie jest okazją do poznania twórczości lokalnych artystów. Oprócz 10 mocnych koncertów weźmiesz też udział w rapowych warsztatach przygotowanych