Spotkania z podróżnikami: PRZEBIEGŁAM 1000KM PRZEZ 4 PUSTYNIE ŚWIATA – JULITA ILCZYSZYN

Inne

“Wielki Pustynny Szlem” to wydarzenie sportowe podzielone na 4 etapy biegowe w ciągu jednego roku. Każdy wyścig odbywa się na innym kontynencie w ekstremalnie skrajnych warunkach klimatycznych. Dystans biegu – 250km podzielony jest na 6 odcinków wyznaczonych chorągiewkami. Organizator zapewnia jedynie wodę i prowizoryczny namiot. Zawodnik musi wyposażyć się w plecak, w którym posiada jedzenie, sypialnię, łazienkę, apteczkę i inne niezbędne artykuły, by przetrwać wyścig.
Julita Ilczyszyn zdobywa tytuł pierwszej Polki, która pokonuje łącznie 1000km po pustyniach a dodatkowo, dzięki pewnemu przypadkowi, trafia na piątą pustynię, przez co zdobywa tytuł pierwszej Europejki Wielkiego Pustynnego Szlema!
Julita w swojej prezentacji przedstawi swoją wyścigową wyprawę na 5 kontynentach pod każdym względem autentyczną i bez tajemnic. Pokaże z jakim bólem się mierzyła i jakie cuda podarowały jej pustynie. Opowie o swoich przeżyciach, tipach jak się spakować do plecaka, aby ten jak najmniej ważył, co przydać się może każdemu piechurowi górskich wycieczek. To opowieść o zrealizowaniu niemożliwego marzenia dla kobiety: mamy, żony, nauczycielki i … niezłomnej marzycielki.
Julita zabierze Was w pustynny świat pokazując
1 – pustynię Namib w Afryce,
2 – górską samotnię w Gruzji (Europa),
3 – bezlitosną pustynię Atacamę w Ameryce Pd.,
4 – najserdeczniejszą pustynię Gobi w Mongolii (Azja)
5 – i tę najbardziej intrygującą z całej wyprawy…zimną Antarktydę.

Bio:
Julita Ilczyszyn- rodowita wielkopolanka, matka dwóch córek, żona, nauczycielka wf, instruktorka fitness, nieszablonowa marzycielka, niezwykle barwna, charyzmatyczna i energetyczna kobieta.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
Kino Rialto
Dąbrowskiego 38
Poznań

Leave a Reply

Polecamy także: