20 Wrz 2019 (piątek)
18:00
It Follows / Above The Life / Impala / Pod Minogą 20.09.19

It Follows / Above The Life / Impala / Pod Minogą 20.09.19

Koncerty

Siemandero Wielkopolska!

20.09.2019 odbędzie się koncert trzech kapel – IT FOLLOWS / ABOVE THE LIFE / IMPALA
Start Koncertów 19:00
Bilety 20 zł

Poniżej kilka informacji z linkami, prośba o obczajkę i widzimy się na koncercie :
It Follows / PL –
czyli wielkopolski quartet poruszający się w klimatach post hardcorowych z domieszką wokaliz spod znaku amerykańskiego stanu Washington kiedy to heroina powoli zabierała tych największych, stąd nazwa muzyki jaką grają – GrungeCore.
Band ma na swoim koncie LP o tytule ” The Devil Put People Here ” oraz kilka videoclipów TDPPH
FULL ALBUM :
YouTube https://tiny.pl/tqzms
Spotify https://open.spotify.com/album/61dKY6fNTIT4OxUOr14WYH
Bandcamp https://itfollows.bandcamp.com/album/the-devil-put-people-here
VIDEOS :
“Lynch” https://www.youtube.com/watch?v=yhtZGO_L4xg “Jolene” Dolly Parton Cover https://www.youtube.com/watch?v=b6LsXyBD9L4
BOOKING [email protected]
Facebook / www.facebook.com/itfollowspoznan
Instagram / itfollows_poznan

Above The Life
Ekipa z Gdańska powstała w 2017, łącząca klasyczne elementy metalcore’u z legendarnej ery nazywajnej przez fanów ‘2008’ z nieco ambitniejszymi wstawkami.
Zdecydowanie dobra okazja dla fanów wokaliz Winstona McCalla z Parkway Drive lub Phila Bozemana z Whitechapel.
Trójmiejski kwartet ma na swoim koncie pierwszą EPkę, którą wrzucili na wszelakie portale streamingowe typu :

Tidal: http://bit.ly/atleptidal
Spotify: http://bit.ly/atlepspotify
iTunes: http://bit.ly/atlepitunes
Google Play: http://bit.ly/atlepgoogleplay
Apple Music: http://bit.ly/atlepapplemusic
Deezer: http://bit.ly/atlepdeezer
Bandcamp: http://bit.ly/atlepbandcamp
Amazon: http://bit.ly/atlepamazon

impala
Zespół urodził się w 2009 roku na gruzach innego zespołu o którym nie pamiętają nawet najstarsi zmarli górale.
Ponieważ wprost uwielbiamy komplikować sobie życie skompletowaliśmy skład z muzyków spod Poznania i ze Śremu (ok. 40 km odległości). W takiej konfiguracji nagraliśmy płytę krótkogrającą o wdzięcznym tytule “Vanilla EP” i wydaliśmy ją własnym sumptem w 2010. Nakład osiągnął dokładnie zero egzemplarzy, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawalni wśród naszych rodziców i kilku kolegów.

Niestety, nasz ówczesny wokalista przeprowadził się do Poznania, co skomplikowało nam dojazdy, więc mimo szczerych chęci z obu stron rozstaliśmy sie (miał za blisko na próby, to by było zbyt proste). Kilka miesięcy później udało się nam spełnić nasze marzenie – importowaliśmy wokalistę z innego województwa.

Pomimo usilnych starań nikt spoza kraju nie zechciał z nami śpiewać, jednak jesteśmy zadowoleni (Poznań – Głogów to już 120 km). W tym składzie wydaliśmy kolejne EP pod tytułem “#13”. Tym razem nakład osiągnął 100 sztuk i podobno zeszły już trzy (podejrzewamy naszych kolegów o sztuczne nabijanie nam statystyk). Najbliższe nasze plany to zatrudnienie kolejnego muzyka, najchętniej z innego kontynentu – instrument nie gra roli. W dalekiej przyszłości planujemy przeprowadzić się na inne planety i sprzedać kolejne 3 sztuki następnej płyty – dzięki temu będziemy funkcjonować jeszcze sprawniej, może nawet grać próby w pełnym składzie częściej niż raz na 9 lat.

Naszym najskrytszym marzeniem jest wystąpienie jako zespół we wszystkich talent show naraz (gitarzyści w Polsacie, wokalista w TVP a sekcja rytmiczna w TVN i Polo TV).

Linki do muzy :
http://www.impalacore.bandcamp.com

Lokalizacja:
Pod Minogą
ul. Nowowiejskiego 8
Poznań

Polecamy także:

sobota, 15 Lut
19:00

Ania Karwan „Wszystko” Trasa koncertowa Ania Karwan wraz z zespołem już w lutym i marcu 2020 r. wyruszy w wyjątkową trasę koncertową po Polsce, podczas której będzie można usłyszeć utwory

poniedziałek, 17 Lut
20:00

Od zespołu... : " Koncert ten gramy przede wszystkim dla agencji, firm, ludzi z którymi współpracujemy na co dzień i dla których jako Artyści możemy się realizować, ale oczywiście także

sobota, 1 Lut
20:00

Początki zespołu sięgają roku 2014. Historia Luna Parku jest barwna ponieważ przez te wszystkie lata zmieniali się muzycy, a co za tym idzie stylistyka zespołu. Dlatego oprócz ścisłego założenia wykonywania