Robimy wspólnie: zabawki na choinkę / działanie warsztatowe // Робимо разом: ялинкові іграшки / мастер клас

Inne

Czas trwania: 45 min
Wiek uczestników: od 3 lat

W sklepach nie brak różnych ozdób i dekoracji choinkowych. Ale takie wykonane przez Was, będą miały w sobie nie tylko piękno, ale także ciepło Waszych dłoni i wspomnienia. Rodzinne warsztaty podczas których rodzice i dzieci mogą spędzić czas tworząc niezwykłą dekorację choinkową, przyniesą wiele miłych wrażeń. Zapraszamy do przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia razem z nami.

Spotkanie poprowadzi Anna Altukhova.

BILET powinien mieć każdy uczestnik i uczestniczka, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).
Cena biletu to 15 zł.

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowni Widzowie, Szanowne Widzki!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

—–
Тривалість: 45 хв
Вік учасників: від 3 років

Звичайно, зараз у магазинах величезний вибір різних ялинкових іграшок та прикрас. Але прикраси на ялинку зроблені своїми руками таять у собі не тільки красу, а й тепло ваших рук, і спогади. Сімейний майстер-клас, де батьки з дітьми можуть провести вечір за створенням незвичайної ялинкової іграшки, принесе багато приємних вражень. Запрошуємо вас разом із нами підготуватися до Різдвяних свят.

він проведе майстер-класи Анна Алтихова.

Заходи відбуваються в рамках програми “Wspólnie Спiльно”, яка реалізується за підтримкою ЮНІСЕФ та міста Познань.

КВИТОК має отримати кожен глядач, незалежно від віку (дитина, батько, опікун).
Вартість квитка: 15 зл.

Подія відбудеться за адресою Scena Wspólna, ul. Брандштеттера 1 / вул. За Цитаделлю.
Шановні глядачі!Зауважимо, що особи, які спізнилися, не будуть допущені до заходу та не отримають відшкодування за невикористані квитки. Будь ласка, приходьте вчасно.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

niedziela, 10 gru
18:00

jaMY #naTaczaka to cykliczne spotkania improwizacji ruchu i dźwięku, organizowane w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. To spotkania otwarte dla każdej osoby, które zachęcają do grupowej improwizacji ruchu i

niedziela, 10 gru
13:30

RODZINNE ZWIEDZANIE ZAMKUTYP: HISTORIA I ZWIEDZANIEMIEJSCE: CK ZAMEKGodzina: 13.30Data: 10.12.2023Cena: 12 (u), 15 (n) złZorganizuj niezapomnianą przygodę dla swojej rodziny. Odkrywaj zabytkowe wnętrza jednego z najmłodszych Zamków w Europie wraz