Warsztaty tańca kreatywnego dla dzieci „P” STREFA ZABAWY

Warsztaty

Uwaga, młodzi Piraci, młode Piratki! Zapraszamy na taneczny pokład Czarnej Perły – zaczarowanego okrętu, którym przemierzymy morskie otchłanie i nauczymy się pirackiego życia. Zamienimy nasze ciała w falę morską, odwiedzimy nieprzebyte głębiny, zatańczymy z rekinami, przeżyjemy prawdziwy muzyczny sztorm i zdobędziemy skarb, który ukryjemy na pirackiej wyspie.

Jeśli chcesz przeżyć przygodę życia, to spakuj tenisówki lub baletki, czystą wodę do picia, dobry humor i wsiadaj na nasz statek.

Prowadzenie: Aleksandra Pasicka
Miejsce: Bawialnia

Czas trwania: 45’ / wiek: 3‒5 lat / liczba miejsc ograniczona / Dzieci pozostają pod opieką prowadzącej.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Lokalizacja:
CK Zamek Bawialnia


Leave a Reply

Polecamy także:

czwartek, 21 gru
18:30

Zajęcia prowadzi Bartosz DopytalskiChoreograf, tancerz, instruktor. Student Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata (PFT, IDO). W 2013 roku zajął 3. miejsce i

niedziela, 10 gru
18:00

jaMY #naTaczaka to cykliczne spotkania improwizacji ruchu i dźwięku, organizowane w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. To spotkania otwarte dla każdej osoby, które zachęcają do grupowej improwizacji ruchu i