ZWIEDZANIE ZAMKU Z PRZEWODNIKIEM / PRZEWODNICZKĄ

Inne

ZWIEDZANIE ZAMKU
z przewodnikiem/przewodniczką

Terminy: 15.11.2023/6.12.2023

TYP: HISTORIA I ZWIEDZANIE
MIEJSCE: CK ZAMEK
Godzina: 18.00
Cena: 12 (u), 15 (n) zł

Zapraszamy na fascynującą podróż przez historię w jednym z najmłodszych zamków w Europie! Odkryj zabytkowe wnętrza, w których czekają na Ciebie niesamowite wrażenia – zarówno wizualne, jak i dźwiękowe – nasz Zamek brzmi. Będziesz mógł/a zobaczyć unikalne amonity zachowane w marmurowej podłodze i poczuć się jak cesarz, siadając na Tronie Cesarskim. Przewodnik/przewodniczka opowie Ci także o pięknych widokach, które roztaczają się z balkonu cesarzowej. Nie przegap tej okazji, aby doświadczyć historii na własnej skórze i zobaczyć te wyjątkowe atrakcje w Poznaniu.
Dołącz do naszej zbiórki w Holu Wielkim i zwiedzaj z przewodnikiem/ przewodniczką, który wprowadzi Cię w świat tajemnic zamku. Wykorzystaj tę wyjątkową możliwość. Niech historia ożyje na Twoich oczach!

zbiórka: Hol Wielki
czas trwania: 60’
wiek: 16+

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

czwartek, 7 gru
20:00

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Krzysztofem Wielickim!Urodzony 5 stycznia 1950 w Szklarce Przygodzickiej w Wielkopolsce – polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista – jest piątym człowiekiem na Ziemi, który zdobył