Makramowe ozdoby świąteczne

Warsztaty

Zapraszamy na warsztaty, na których wypleciesz niepowtarzalne dekoracje świąteczne.
Na spotkaniu poznasz makramowe sploty i samodzielnie stworzysz swoje dekoracje bożonarodzeniowe, które będą świetną ozdobą domu lub niepowtarzalnym prezentem na pod choinkę.

Prowadzenie: Monika Melkowska – Pasje Mony Jestem Monia. Prowadzę pracownie rękodzieła Pasje Mony. Prowadzę warsztaty rękodzieła. Tworzę przestrzeń gdzie kreatywność uspokoi Twoją duszę a Ty odnajdziesz spokój. Tworzę przedmioty na szydełku oraz makramy.

Koszt warsztatów
Normalny: 100zł uczestnik indywidualny
Normalny: 100 zł rodzic + dziecko (za parę)
Rodzinny 135 zł rodzic + dwójka dzieci
Wszystkie niezbędne materiały wliczone w cenę.

25.11.2023 r., godz. 11:00-13:00
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 16

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Leave a Reply

Polecamy także:

czwartek, 30 lis
18:30

Zajęcia prowadzi Bartosz DopytalskiChoreograf, tancerz, instruktor. Student Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata (PFT, IDO). W 2013 roku zajął 3. miejsce i

niedziela, 10 gru
18:00

jaMY #naTaczaka to cykliczne spotkania improwizacji ruchu i dźwięku, organizowane w siedzibie Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. To spotkania otwarte dla każdej osoby, które zachęcają do grupowej improwizacji ruchu i